Karibian87 рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Електропила eki 2200/40

Замовляв через корзину. Менеджер перезвонив швидко, прконсультував по електропилці. Доставили в день замовлення. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Сергей рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Подрібнювач AL-KO MH 2810

Працівники магазину дуже приємні та толерантні. Спрацювали дуже швидко. Дякую за оперативність
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Сергію, щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням
Анрей Козяр рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: Газонокосарка AL-KO 40e Comfort

Чудовий магазин, відмінний сервіс. Привезли газонокосарку в день замовлення. В подарунок отримав ніж. Оформили всі документи, з печаткою. Також, згодом, прислали смс повідомлення з електронним гарантійним талоном. Рекомендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Андрію, щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
FedirVol рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Газонокосарка AL-KO 4,27

Замовив газонокосарку в магазині, на слідуючий день привезли. Комплектація - згідно опису. Подарували додатково ніж. Магазин дуже оперативно зв’язався, проконсультували досить професійно. Мене все влаштувало. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Федір, щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Gorge1209 рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Al-ko 4,27

Обслуговування супер, консультацію надали обширну, відповіли на всі запитання. Привезли газонокосарку в день замовленнння. Замовленням задоволений , всім рекомендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Георгій, щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Антон Бровченко рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Подрібнювач AL-KO MH 2810, Замовлення №15003

Дякую магазину за чудовий сервіс, купляю уже не вперше, як завжди на найвищому рівні. Замовлення відправили швидко і безкоштовно. Подрібнювач високої якості. Буду рекомендувати друзям.
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Антоне, щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Петро рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: AL-KO Comfort 40E, Замовлення №16349

Замовив газонокосарку AL-KO Comfort 40 E. Менеджер надав доволі досконалу консультацію. Відправили швидко і безкоштовно. Дякую за гарне обслуговування. Рекомендую
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Петро, щиро вдячні Вам за відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Артём Бубенчиков рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Садовий подрібнювач AL-KO MH 2810 Easy Crush (113872)

Все оперативно. Все корректно. Доставка быстрая.
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Артем, щиро вдячні Вам за позитивний відгук Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників . При найменшому сумніві , вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Богдан Сергеевич рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Купив: Мотокоса AL-KO BC 500 B (113785), Замовлення №82035

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Я проффесиональный садовник, и очень часто садовую технику покапю у этих ребят. Все очень круто, вовремя, качественная немецкая продукция, сервис один из лучших в Украине. Сотрудничаю уже года 3. Ах да, дают всегда кучу расходников в подарок( ножи, масла, шланги...), а уже со второй покупки предоставляют большие скидки, что очень выделяет магазин среди конкурентов ещё и ценой
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний, Богдан Сергійович , дуже вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Kostya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 червня 2021

Купив: Газонокосилка AL-KO Classic 3.82 SE

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Константин, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження.. Дійсно, більш всього, на Новій Пошті Ви отримали тільки газонокосарку. Ніж, більш всього, при транспортуванні був загублений перевізником. При Вашому зверненні, з нашого боку була подана претензія до Нової Пошти, розглянути яку пообіцяли на протязі місяця. Як тільки буде отримана інформація, наш менеджер з Вами зв'яжеться. В любому випадку, якщо Ви не отримаєте ніж з Нової Пошти, наш магазин гарантовано відшкодує Вам його (про що і було повідомлено Вам оператором), але для цього потрібна відповідь з Нової Пошти. Стосовно відправки, то гроші від Вас були отримані на наш рахунок 25 травня, в той же день і відправили, ТТН 59000690132576. А вже 26 травня газонокосарка була на відділенні, в Вашому місті, про що Вас було проінформовано повідомленням з Нової Пошти. При відправці накладеним платежем, або ж при отриманні коштів на рахунок до 10-00, наш магазин дійсно відправляє товар в день замовлення. При замовлені після 10-00, щоб відправили товар день замовлення, потрібно обговорювати з оператором Велике прохання, перевіряти товар на відділенні Нової Пошти, та повідомляти нас при виникненні проблемних питань в день отримання, так як нам легше в такому випадку вирішити проблему з перевізниками. В любому випадку, якщо щось не влаштовує наших Клієнтів, є можливість на протязі 14ти днів зробити повернення товару, або ж поміняти на другий. Як правило, якщо з товаром все гаразд, не використовувався, упаковка в належному вигляді, то здати-поміняти наш Клієнт має можливість і після 14ти днів.