alkhodos рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Газонокосилка AL-KO Comfort 40 E

Очень доволен работой магазина и я так понимаю официального дилера!) Быстро приняли заказ. Сразу поставили на бесплатную доставку. Дмитрию, который доставлял, отдельное спасибо за отношение к клиентам-это были мои пожилые родители! Занёс, рассказал,показал! Если есть возможность отметить сотрудника, отметьте пожалуйста! Супер клиентоориентированность! С удовольствием рекомендую. Это выгодно Вас отличает от тех, кому Вы поставляете свой товар.
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Клієнт, щиро вдячні Вам за відгук та високу оцінку нашого магазину. Завжди працюємо над підвищенням кваліфікації своїх співробітників, щоб якомога бути ближчими до наших клієнтів. Такі відгуки , як Ваш, сильно допомагають нам в цьому. Гарантовано обіцяємо, що роботу нашого співробітника, який робив доставку Вашим батькам, буде відмічено керівництвом. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Олексій Макаренко рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Аератор універсальний AL-KO Combi Care 36 E Comfort (113465)

Все сподобалось. Досить оперативно, навіть в телефонному режимі магазин вміє виконати поставлені покупцем побажання. Техніка якісна, ціну запропонували найдешевшу в інтернеті, працівники швидко і якісно виконують свої обов"язки. Щиро дякую колективу магазину за оперативну роботу і бажаю вам вдячних клієнтів
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Олексій, щиро вдячні Вам за відгук, доповненим фото Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників . При найменшому сумніві , вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційниу гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Виталий Сарбей рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Газонокосарка AL-KO Classic 4.66 P-A Edition (119765), Замовлення №11418

Отличный магазин. Являются официальным дилером. Бесплатно доставили товар, ещё и кучу подарков дали, запасной нож, масла, набор для обслуживания, сэкономил на расходниках круглую сумму. Всем рекомендую покупать в этом магазине
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Віталій, щиро вдячні Вам за відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO
yarok не рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Хотів купити: AL-KO SnowLine 46 E (112932)

Сподобалося: наявність

Заказали товар, обещали доставку на вторую половину следующего дня. На следующий день вечером позвонили и сказали, что поломалась машина и заказ они отменяют. При этом цена на товар стала на 300 грн больше, а еще через день +500 грн :) Я думаю, есть универсальная причина - это все поставщик виноват
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. На рахунок цін в інтернет-магазині, то вони не остаточні, і ми можемо обговорити з клієнтом, і в свою чергу запропонувати найкращі умови покупки, але тільки при запиті клієнта. Просимо ще раз вибачення, але як зазначалось, машина яка робила Вам доставку, зламалася по дорозі, в назначений день привезти товар не змогли. На наступний, чи відправка за наш рахунок по Новій Почті, Вам, нажаль, не підійшло. З повагою, інтернет-магазин AL-KO
Почему же у вас на следующий день цена изменилась? Ах да, машину чинили надо компенсировать. Вот только вы сами потом отменили мой заказ без каких-либо предложений что-то там отправить.
20 березня 2021 Відповісти
Представник магазину «AL-KO-utikov.com.ua»
Мабуть, минула відповідь не задовольнила Вас, спробуємо відповісти більш ширше, докладніше. Розрахкунково-роздрібна ціна в інтрнет-магазині корегується єдиним офіційним представником ТМ «АЛ-КО» в Україні. Більш всього, Ви і стали свідком такого корегування, але в любому випадку та ціна , яка була запропонована Вам, залишилася б, якщо б Вас задовольнила відправка по Новій Почті за наш рахунок, або ж доставка на наступний день Але нажаль, Ви не ввійшли в наше положення, на відміну від інших клієнтів (Цю інформацію було перевірено). Замовляли Ви снігоприбирач в той період, коли були сильні снігопади, всі дороги в місті були паралізовані заторами, весь кур'єрський потенціал нашого магазину був задіяний. Кур'єр, що робив Вам доставку , обламався, підмінити його ніхто в той період не зміг. Як і багатьом клієнтам в той час, майже всім потрібний був снігоприбирач в день замовлення, але не всі зважали на погодні умови. Більш всього Вас і обурило те, що ми не змогли Вам швидко доставити товар. Але, нажаль, хоч і рідко, але бувають форс мажорні обставини, за що ми ще раз вибачаємося. В любому випадку, наша компанія завжди підтримує повний асортимент продукції ТМ AL-KO, клієнт завжди має змогу приїхати до нас і придбати товар в нашому магазині в прийнятний для себе час. Наша компанія являється одним з небагатьох офіційних дилерів, яка завжди притримується всіх умов, запропонованих постачальником ТМ «AL-KO» в Укарїні, однією з яких і є розрахунково-роздрібні ціни в інтернет-магазині, за що , на відміну від недобросовісних продавців, надаємо своїм клієнтам якісний сертифікований товар, з гарантійним і постгарантійним обслуговуванням. Надіємося ця відповідь Вас повністю задовольнить, і Ви не будете висловлювати свої припущення, які беруться не зрозуміло звідки, нічим не обґрунтовані. З повагою, інтернет-магазин AL-KO-Utikov.com.ua
28 квітня 2021 Відповісти
Мои выводы основаны на анализе фактов. Вы сами отменили заказ. Врать на счет предложения, что-то отправить бесплатно не стоит. На счет цены от поставщика я сразу так и написал. Удивительное дело, цена задается представителем, но только для вашего магазина. П.С. не утруждайте себя ответом
13 травня 2021 Відповісти
Денис Граждан рекомендує цей магазин
14 квітня 2020

Купив: гарантийный талон №125156, Замовлення №85138

Покупкой доволен. Сервисом доволен,ответили на кучу моих вопросов,и помогли мне сделать правильный выбор+ бонус нож,спс магазину,надеюсь в сервис не прийдется в ближайщем будующем обращаться.Магазин рекомендую!
Відповідь представника «AL-KO-utikov.com.ua»
Шановний, Денис Граждан , щиро вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашого магазину. Остерігайтесь підробок AL-KO, купуйте товар тільки в офіційних представників. При найменшому сумніві, вимагайте від продавця сертифікат дилера, документи, офіційну гарантію, щоб в подальшому не було проблем з обслуговуванням З повагою, інтернет-магазин AL-KO