Aлександр Чумак не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Бензопила VITALS Master BKZ 4019j Black Edition (90376)

Oleksandr Seredin рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Black+Decker BHHV520BT

Vlad рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: VITALS Master Zs 2240by

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Покупал измельчитель садовый VITALS, понравилось обслуживание и гибкий подход к покупателю. Кроме толкового объяснения и консультации, был также приятно удивлен, что продавец умеет ценить клиента. Побольше бы такого обслуживания! Спасибо за вашу работу.
Alex Pavlishchev рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Дріль-шуруповерт CD-120HQ

магазин рекомендую, продавец вежливый и помог с выбором
Migel рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Аккумуляторные садовые ножницы AL-KO GS 7,2 Li MultiCutter, Замовлення №20450559715613

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Обсудили цену. Оплатил. Получил. Все отлично. Рекомендую.
newpremium рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Опрыскиватель аккумуляторный SEQUOIA SAS16, Замовлення №7716

Хороший опрыскиватель. В целом,рекомендую. Сервис магазина на высоте,вот только отправили не той службой доставки,которой просил!
Sahim рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Електричний подрібнювач гілок фрезерний AL-KO Easy Crush LH 2810 (113873), Замовлення №7264

Дуже дякую, подрібнювач приїхав саме той, вчасно. Сплатив на банківську карту. Ціна низька.
Dmitriy Tkach рекомендує цей магазин
30 березня 2022

Купив: STIGA SV213E

Все на високому рівні, дякую менеджеру за професійну консультацію. Швидко і якісно! Дякую)
Customer рекомендує цей магазин
20 березня 2022

Купив: Makita DDF482RME

Працівник магазину проконсультував та допоміг підібрати найкращий варіант. Відправили в день замовлення. Зручний спосіб оплати з післяплатою. Навіть в умовах війни зробили все оперативно.
Дмитрий Бакуменко рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Садовый измельчитель AL-KO MH 2800 Easy crush, Замовлення №6255

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати