Светлана Ярлыкова рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung Bespoke WW11B1704CGE, Замовлення №200004291

Відповідь представника «Цифровик»
Дякуємо за Ваш відгук, та оцінку нашої роботи! Завжди будемо раді Вам у нашому магазині!
Oleksii Piatun рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic O'pro Horizontal HM 100 D400-1-M (863051), Замовлення №13015

Марія Максименко рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем LG MH6595CIS, Пральна машина автоматична LG F2V9GC9W, Замовлення №200004286

Здивована оперативністю роботи з клієнтом! В чт в другій половині дня замовили , в пт о 14:00 отримали. Київ. Установка і занос як і вартість самої техніки трохи нижча від конкурентів.
Oleg1979 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Стиральная машина полногабаритная SAMSUNG WW11B1944AGBUA, Замовлення №200004219

Гарний магазин. Замовлення оформили швидко, ціна співпадає повністю, доставка швидка і достатньо дешева. Занесли пральну машину прямо в кухню. За це окремо дякую. Сподіваюсь буде працювати довго. Рекомендував цей магазин.
Дмитрий Марти рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3WS2W, Замовлення №200004241

Купив пральну машину,все сподобалось,гарний сервіс і гарний магазин. Рекомендую усім
Ковальчук Дмитро рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F4V9RC9P, Замовлення №№200004253

Завжди купую техніку тільки в цьому магазині і як завжди серіс на вищому рівні! Дякукую, що порекомендували саме Прально-сушильну машину LG F4V9RC9P Дружина дуже задоволена її роботою!
Kisa Myra рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Прасувальна система Tefal IXEO Power QT2020, Замовлення №200004035

Звернулась в cifrovik по рекомендації друзів , неперший раз в них замовляють. Замовила прасувальну систему Tefal. Оплатила на наступний день відправили. Товар був добре запакований в рідній упаковці, повна комплектація. Дуже переживала щоб був оригінал бо ціна низька, перевірили - так виріб офіційний ,дякую магазину! Всім рекомендую!
Sergey рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Samsung QE55Q70CAUXUA, Замовлення №200004205

В понедельник заказал ,сегодня уже доставили! Магазином очень доволен!
Денис рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SMUM, Замовлення №200003906

Andrey рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3HS8W, Замовлення №Замовляв через вайбер, то

Гарне обслуговування, доставили в строк, товар відповідає опису, рекомендую магазин.