Andrew рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: LG F2V5GS0W, Замовлення №111

Молодці хлопці, швидко відзвонились, підтвердили замовлення, ціна відповідала заявленій, навіть доставили в день замовлення
Відповідь представника «Цифровик»
Дякуємо за Ваш відгук, та оцінку нашої роботи! Завжди будемо раді Вам у нашому магазині!
spt рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Вертикальний+ручний пилосос (2в1) / Миючий пилосос Philips Aqua Plus XC8349/01, Замовлення № Philips Aqua Plus XC8349

Євгеній Пузатко рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: пральна машина LG F2J3HS0W, Замовлення № 200002372

Все пройшло швидко, оперативно і якісно
Відповідь представника «Цифровик»
Юра Головко не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Samsung WW11B1A047AW

На Hotline зазначено, що товар можна оплатити по безготівковому розрахунку з ПДВ, коли телефонуєш для уточнення, виявляється, що не можна
Виталий Беляев рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Bosch TR 2000 T 15 T (7736504744), Замовлення №200002546

Швидка відповідь, працюють безготівково з ПДВ, ввічлеві, все у вказані терміни. Дякую!
Tanya Storizhko рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Пральна машина, Пральна машина F2V5GS0WW, Пральна машина автоматична LG F2V5GS0W, Замовлення №200002547

Сподобався магазин, рекомендую. Все вірно було вказано, наявність, ціна, технічні характеристики. Зробила замовлення і в той же день отримала пральну машину та фіскальний чек, який потрібен для гарантії, не кожен магазин його дає. Чудове обслуговування від розмови по телефону з менеджером до хлопців з доставки, які занесли машину в квартиру
Kseniya Timoshenko рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Samsung BRB266050WW/UA, SAMSUNG NV68R2340RB/WT, Bosch SPV2IKX10K, Замовлення №№ 200002515

Була покупка на кілька позицій. Найкраща ціна, спілкування та доставка на вищому рівні, допомогли підібрати відповідний моїм потребам товар. Все чітко, вчасно, без зайвих рухів та слів. Дякую!
Татьяна Си рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3HS2W, Замовлення №200002323

Дуже дякуємо магазину "Цифровик"! Дуже оперативно працюють! Просто миттєво!!! Ми вражені такою гарною роботою! І ціна супер! Дешевше на 2000 ніж в іншому!
Галина рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Холдильник RB38T603FWW/UA, Замовлення №200002309

Обслуговування магазину було хороше. Доставили холодильник в ті строки які обіцяли, і ціна не змінилася (така як на сайті). Стосовно ціни - це просто шок, на 3500 грн дешевше ніж в деяких магазинах. Товар сертифікований, завезений в Україну по всім правилам. Сьогодні отримала холодильник, тому ще не включала в роботу, але сподіваюсь на те,що буде працювати. На мої запитання магазин відповідав одразу, все чудово. Магазином задоволена.
Аlex рекомендує цей магазин
16 липня 2023