Nazar Myhalchuk не рекомендує цей магазин
17 березня 2020

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

Сподобалося: наявність, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Хотел заказать телефон, цена не соответствует реальной. Подтверждают заказ по одной цене, говорят скидывайте 2000 предоплаты, а потом звонят и говорят что цена изменилась. Либо ставте сразу реальную цену, либо не обманывать людей! Не советую!
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня Назаре, так дійсно на техніку вартістю понад 10000 грн (стосується тільки продукції Apple) потрібно вносити предоплату, на рахунок змін цін то наш оператор не міг вам такого сказати, оскільки ціни фіксовані на сайті, якщо ви зробили замовлення то така ціна за вами залишається! Якщо потрібно ми можемо викласти запис розмови з вами, оскільки всі розмови записуються
Кирилл Пастушенко рекомендує цей магазин
16 грудня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB White

Покупкой доволен, менеджеры перезвонили быстро, оформили быстро, общались культурно, отправка в день заказа, особенно порадовало письмо благодарности написанное от руки. Доступна услуга оплата частями, которой и воспользовался. Ребята молодцы, рекомендую магазин.
SuprimeRals рекомендує цей магазин
17 жовтня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 9 Lite 6/128GB Blue, Замовлення №200000011

Замовляю в цій мережі, вже вжруге телефон, бачу працюють на совість, обновили сайт, стало ще зручніше на сайті. Так і тримайте, все чудово, ви на вірному шляху! Рекомендую
Oleg не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2019

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Mi 9 SE 6/64GB Black

Сайт www.maifon.ua Не существует заказать нечего нельзя Вот что пишет Поздравляем, Ваш сайт создан и готов к использованию! Чтобы на этом месте оказался Ваш сайт, удалите файл index.html в папке сайта и запишите в эту папку файлы своего сайта. В разделе вопросы и ответы, Вы можете прочесть о том, как закачать сайт на хостинг. Если у Вас возникнут трудности — обращайтесь в службу поддержки.
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня, Олег, ми перевірили роботу свого сайту, нажаль проблем в його роботі не знайшли. Якщо у вас невдається зайти до нас на сайти, ви можете замовити вибраний вами товар в телефонном режимі за номером 0 800 212 668
citizenua рекомендує цей магазин
3 жовтня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 7a 2/32GB Gem Blue, Замовлення №2000000010

Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо вам за позитивний відгук. Ми прийняли до уваги наш мінус і він буде виправлений. Дякуємо що обрали МайФон