scash рекомендує цей магазин
3 березня 2021

Купив: Миша A4Tech Fstyler FM10 Black/Blue, Замовлення №000007548

Сайт оформлен удобно. Прекрасная обратная связь – оперативно, вежливо и тактично. Быстрая отправка. Приятная доставка: чек, гарантия, фирменный пакет и именная визитка с благодарностью за выбор магазина – так, как должно быть по умолчанию, но встречается далеко не во всех интернет-магазинах. В-общем, магазин достоин внимания – рекомендую.
Дякуємо за відгук
максим коваленко рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey, Замовлення №Им-207956

Покупкой доволен. Перезвонили моментально после заказа на сайте. Отправили в тот же день. Удивлен)
Відповідь представника «МайФон»
Нам дуже приємно що вам сподобався наш сервіс, раді будемо вас бачити
CHiCHeN рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Xiaomi Mi Wireless Youth Edition 10000 mAh Black (VXN4280CN)

Хорошие цены . Быстрая доставка .Вежливый персонал. Рекомендую
Дякуємо за позитивний відгук
Car-Hobby рекомендує цей магазин
20 лютого 2021

Купив: Bluetooth Наушники JBL T700BT (JBLT700BTBLU) Blue, Замовлення №000007382

Уточнил наличие через онлайн-чат прямо на сайте - ответили быстро. Сделал заказ, сразу проплатил. Через несколько минут перезвонили, уточнили детали заказа и в этот же день отправили. Все ок.
Відповідь представника «МайФон»
Нам приємно що ви обрали наш інтернет магазин
Алла Удовіченко рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB Grey

Мне все очень понравилось,быстрая доставка. Приятные продавцы
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо вам, ми стараємося надати дуже якісний сервіс зі швидкості та якості доставки
lyalusepus рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Наушники PANASONIC RP-HJE125E-K (Black), Замовлення №000007250

чудовий магазин і чудові працівники, дуже дякую)
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно що ви стали нашим покупцем
Ирина Рыбак рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Black (SM-M315FZKU)

Купувала телефон Samsung Galaxy M31 6/128GB. На сайті автоматично запропонували скло та чехол до цієї ж марки телефону. Порадувала ціна на сам телефон та аксесуари(особливо чехол за 79 грн, який ідеально підійшов). При підтвердженні замовлення консультант запропонував поклейку скла у подарунок. Замовлення прийшло швидко. Гарантійний талон заповнений з печаткою. Телефоном задоволена)
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно що вам сподобалася якість нашого обслуговування) Вдячні вам що обрали саме наш інтернет магазин
Andrew121290 рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi AirDots 2 Black (BHR4196CN/TWSEJ061LS), Замовлення №000005003

Сделал у них заказ на аирдотсы на сайте. Сайт выглядит прилично! Что внушает доверие. Делал заказ ночью, перезвонили в 9:43, подтвердил и было удивление!!!! Доставили уже на следующий день в отделение Новой почты! ОПЕРАТИВНО!!! Рекомендую
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми прагнимо бути Найкращими для своїх покупців. Вдячні вам що обрали саме наш інтернет магазин
Леонид Павлов рекомендує цей магазин
26 січня 2021

Купив: Наушники tws xiaomi

Недорого (или гибко), быстро и точно. Всё соответствует. Наверное, действительно, молодая команда. Пользуйтесь пока не постарели!
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за відгук, ми стараємося тримати цінову планку для того що б більше людей могли купувати товари за доступними цінами. В нас дійсно зібралася нова команда і ми зробили реформи в інтернет відділі та побудували новий сайт. З повагою ваш смарт друг "МайФон"
Gallina Dyhova рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: телефон Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Вы -- СУПЕР! Вчера заказала - сегодня уже получила! Прошло меньше дня! Спасибо за оперативность!
Відповідь представника «МайФон»
Нам дуже приємно що вам сподобалося наше обслуговування. Якщо у вас виникнуть запитання то ви завжди можете звернутися на нашу гарячу лінію 0800212668 і наші спеціалісти допоможуть вам вирішити всі запитання. З повагою ваш смарт друг "МайФон" =)