maxim99 рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Купив: Samsung Galaxy A01, Замовлення №000006504

Купував у магазині вперше, все сподобалось - ціна і сервіс, відправили телефон швидко, нормальний зв'язок з call центром. Робив замовлення по передплаті, проблем ніяких.
Відповідь представника «МайФон»
Нам дуже приємно що вам сподобалося наше обслуговування. Якщо у вас виникнуть запитання то ви завжди можете звернутися на нашу гарячу лінію 0800212668 і наші спеціалісти допоможуть вам вирішити всі запитання. З повагою ваш смарт друг "МайФон" =)
wizzardland рекомендує цей магазин
18 січня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB Grey, Замовлення №000006820

Оплатил, в этот же день отправили.Комплект полный ,упакован хорошо,гарантийка,чек - присутсвуют, телефон запечатан.Спасибо!
sergant_ss рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Купив: Автомобильный видеорегистратор Xiaomi Yi Smart Dash Camera Gray1

Заказал видеорегистратор, очень все понравилось. Магазину спасибо за оперативность и товар. Все соответствует описанию и заявленной цене. Оплачивал сразу всю сумму, без наложенного платежа. Отправили сразу, чек в коробке, гарантийник заполнен. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «МайФон»
Dog не рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco F2 Pro 6/128GB Cyber Grey

Відповідь представника «МайФон»
Добрый день, скажите вашу Фамилию Имя, или номер заказа чтоб мы могли более детальней разобраться в данной ситуации
Эдуард Санж рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Купив: Смартфон Realme 5 3/64Gb Crystal Blue, Замовлення №000005122

Оставил заявку, менеджер позвонил,все согласовал.заказ подтвердил.Телефон получил,все замечательно,клиент-доволен,компании Майфон спасибо и удачной торговли!
Vitalii Bardashevskyi рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 3i Carbon Black (55033024), Замовлення №000005107

Sirkomansio рекомендує цей магазин
13 листопада 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Grey NFC, Замовлення №000005129

Купив в цьому магазині все добре! Рекомендую
Відповідь представника «МайФон»
Vetgol не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 листопада 2020

Купив: NOKIA 216 Dual Blue (A00027787), Замовлення №000005229

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МайФон»
Шановний Віталій! З вами спілкувався наш оператор, і вас завірили що це новий телефон, у вас виписаний гарантійний талон виробника, також є в даному телефоні Life time (таймер спілкування який нескидається) по якому ви можете перевірити що даний телефон не був у використанні! Якщо в телефон була встановлена Акумуляторна батарея це не означає що телефон Б/У! скоріш за все його коли вам комплектували просто перевірили. Також ми вам пропонували повернути телефон і ні про які 5 днів вам спеціаліст не говорив. Ви відмовилися на що ми вам поповнили мобільний рахунок на 50 грн в якості компенсації що ми не витягнули акумулятор з пристрою і він залапаний. Уцінений телефон в нас ще досі є в продажі! Вам відправили новий телефон
Vladimir Varavva не рекомендує цей магазин
21 вересня 2020

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 Black (BHR4215GL, BHR4236CN), Замовлення №000004340

Продають версію для китайського ринку, але ніде про це не сказано. Коментар, який на це вказує, не опублікували
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня Володимир, на офіційному сайті вказано що різниці між глобальної та азіатською версією ніякої, азіатська версія теж працює з нашими мовами, оновіть MiFit і ваш пристрій буде працювати з Російською мовою.
Ви давно це пробували робити? xiaomi вже прикрили це
22 вересня 2020 Відповісти
Представник магазину «МайФон»