Bodia8 рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Samsung qe43q60

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення

Дуже задоволений тим, що завернулись саме в цей магазин. Дають чітку консультацію і пояснення, дуже привітливі, замовлення оформили швидко і в той же день на вечір доставили. Телевізор супер, працює бездоганно, щиро вам вдячні.
Марк С рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Philips 43pus7906

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення

Все сподобалось від замовлення,до доставки.Все дуже якісно та швидко.Зауважень до телевізора нема,працює чудово.
Aleks не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Хотів купити: Philips 50PUS8505

Нету телевизора в наличии, сказали под заказ где 7-10 дней, и телевизор европейский , может работать только как монитор. зачем ставить его на продажу если его нету?!
Ruslan Bilyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 вересня 2022

Купив: 50NANO796NE

Ціна підійшла, товар більш-меньш швидко доставили. Проблема, що відправили телевізор з іншим....старим пультом, а не тим, який входить в комплектацію (Magic Remote)... Спробував отримати якусь інформацію у продавця, але нажаль після декількох повідомлень просто перестали відповідати... тому майте на увазі. Якби не цей нюанс, міг би рекомендувати.
зв'язалися представники магазину, проблему вирішено
13 вересня 2022 Відповісти
Борисович78 рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: Samsung 55au8002

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Долго не решались о покупке в интернете,да и еще с предоплатой и отправкой по новой почте.Все же созрели,заказали, через некоторое время получили,проверили все понравилось.Спасибо
Федор рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Philips 58pus8506

Не сподобалося: оформлення замовлення

Більше тижня шукали даний телевізор саме в цій діагоналі. Звернулися до даного продавця, нам запропонували почекати 2 дні, так як ця модель очікувалась. Зробили завдаток, чекати довелося навіть менше, на наступний день вже відправили. Дуже вдячні вам, звернемося обов’язково ще, ну і звичайно рекомендуєм !
MikitA1 рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Lg 55nano756pa

Все сподобалось, ціни актуальні, відправляють дуже швидко, телевізором задоволені.
Pavlo Ponikarchyk не рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Samsung QE65Q70A

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовив товар у магазіні та оплатив аванс за товар зі збереженням ціни! відразу сказали що все добре та товар є в наявності, але протягнувши відправку 3 дні, товар так і не відправили, спираючись що не перепрошили(але мені підходило без прошивки). Того ж дня ціну поміняли на 4тис.грн в більшу сторону, це і була причина не відправки товару. Це некоректне ставлення до свого клієнта, тому ні прияких обставинах Не Рекомендую Даний Магазин!!!!
Микола Biй рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Sony 43x85j

Сподобалося: відвантаження товару

Довго обирав телевізор який би підходив мені по характеристикам для моєї приставки. Серед багатьох моделей зупинились на цій, не жалкуємо, телевізор який великий телефон і чудовий монітор. Вам дякуєм за оперативність, всі задоволені.
Димон Посм рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Samsung qe55q60a

Сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Величезний асортимент даного магазину, дає можливість обрати собі телевізор по ціні та можливостям. Консультація також на високому рівні, все це в цілому дало нам обрати саме цю модель. Дякуємо