OksanaSap рекомендує цей магазин
11 січня 2021

Купив: ПЛАНШЕТ LENOVO TAB M10 МАШИНКА ДЛЯ СТРИЖКИ BRAUN ЭПИЛЯТОР BRAUN, Замовлення №100321450

Заказывала перед новым годом. Перезвонили сразу. Уточнили все детали. Претензий нет. Рекомендую Q-techno.
olegsevcenko рекомендує цей магазин
23 грудня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M31s 6/128GB Blue (SM-M317FZBN), Замовлення №100321372

Очень рад покупке! Как слон доволен! Пару дней назад сделал заказ, ребята молодцы, купил по скидке, отличная работа менеджера + своевременная доставка, а главное бесплатно новой почтой! Заказал себе Samsung Galaxy M31s. Смартфончик вообще шикарный. Приехал новенький и запечатанный, все как положено, товар сертифицирован, сам проверял). Большое спасибо! Рекомендую.
Уважаемый Клиент, благодарим Вас за высокую оценку. С уважением, Q-TECHNO
Юлия Иванова рекомендує цей магазин
22 грудня 2020

Купив: скутер Razor

Рекомендую Q-techno. Цена и наличие товара соответствовали действительности. Перезвонили сразу же, заказывала получение в пункте выдачи, обещали доставку на следующий день после обеда, товар был в наличии уже до 12:00.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Спасибо за отзыв. Также хотим сообщить, что в некоторых случаях прайс-агрегатор Hotline может запросить подтверждение Вашего отзыва, если такой запрос поступит, просим Вас предоставить подтверждающие данные по заказу. С уважением, Наталия, руководитель отдела контроля качества Q-Techno
Roman Stuzhuk не рекомендує цей магазин
15 грудня 2020

Купив: Мікрохвильова піч LG MH6336GIB, Замовлення №100321202

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня. Ми товар відправили на пункт видачі новий запакований з відповідними документами. Ви отримали товар і претензій до зовнішнього виду ніяких не мали. При отриманні товару потрібно перевіряти на цілісність та комплектацію. Ви забрали товар в обід, а пізно ввечері телефонуєте що він розбитий. Такий товар ми просто не могли вам відправити. Судячи з фото, стає зрозуміло, що товар був розбитий вже після його отримання, оскільки такі пошкодження товару важко не помітити при отриманні його в пункті видачі. Дуже шкода за ситуацію, що склалася і негативне враження.
Товар ніхто не відправляв. Я не буду розповідати поки що, як ви працюєте. Звісно, я заїхав до ваших партнерів, що видали мені розбиту мікрохвильовку, подивитись, як вони очі ховають. Що товар можна забирати, ви подзвонили в 15-47, а доїхати через місто з корками потрібен час. То що потрібно оглядати, без питань, більшість моїх знайомих цього не робить (як виявилось), як і я, особливо коли спізнююсь. Пошкодження упаковки не помітили навіть робітники сервісного центру, де піч ремонтується, щось гостре, як голка. Дякую за науку, тепер і я, і всі мої знайомі будемо уважно все первіряти, вмикати, первіряти комплектацію, та звісно ж, звернемося до відомої мережі - нехай трохи дорожче, але без проблем.
17 грудня 2020 Відповісти
Роман Раз рекомендує цей магазин
2 грудня 2020

Купив: МОРОЗИЛЬНАЯ КАМЕРА GORENJE FN 6192 CW (FN6192CW), Замовлення №100321106

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Дякую за чітку роботу. Вибрав кращу ціну, передзвонив - уточнив наявність та деталі. Отримав повідомлення про доставку, забрав. Перепрошую що забравоплатив на третій день - товар об'ємний, довелося підлаштовуватися під транспорт. Зауваження (для програмістів): 1) не знайшов української на сайті. 2) точка видачі для великогабаритної техніки відсутня у списку (Львів, Зелена 147)
Назар Павлів рекомендує цей магазин
28 жовтня 2020

Купив: Камера видеонаблюдения HikVision DS-2CD2463G0-IW (2.8), Замовлення №100320846

Камерою задоволений, все працює. Проблем нема.
Yurii рекомендує цей магазин
9 жовтня 2020

Купив: Наушники с микрофоном JBL Endurance JUMP Black (JBLENDURJUMPBLK), Замовлення №42-14137718

Все швидко: замовив-забрав!
PrO Lex не рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Купив: Бойлер Ariston VLS EVO DRY 50 (3626264), Замовлення №100320747

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Позитив: - швидка доставка; - вигідні ціни; - передпродажна консультація. Недоліки: - після оформлення замовлення на сайті, ніхто з інтернет-магазину не передзвонив; - кур'єр що доставив товар, був без терміналу для оплати карткою. Хоча перед цим в моїй телефонній розмові (довелось телефонувати самому) представник продавця, повідомив що термінал буде в кур'єра з собою і можна буде розрахуватись банк. карткою. - поведінка кур'єра. - товар надійшов із не оформленим гарантійним талоном.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня, щодо гарантійного талону, він не заповнюється. В інакшому випадку буде порушено Ваші права обміну протягом 14 днів. Тобто, якщо документ буде заповнено, - то Ви не зможете обміняти або повернути товар протягом 14 днів. Тому що це рахуватиметься як товар, що був в експлуатації. На цьому документі є серійний номер товару, цього достатньо. Однак, після 14-ти днів з дня покупки, - Ви можете звернутись до нас в будь який пункт видачі там вам заповнять гарантійний талон та поставлять печатку.
Ztanya2002 рекомендує цей магазин
13 вересня 2020

Купив: Лазерный принтер HP Color LaserJet 150nw с Wi-Fi (4ZB95A), Замовлення №100320672

Покупка в магазине прошла легко и быстро: уже в обед на следующие день после заказа привезли принтер под подъезд, покупала в Киеве.
Олег Свинар рекомендує цей магазин
7 серпня 2020

Купив: Ноутбук Acer Aspire 3 A315-42 (NX.HF9EU.06M)

Отличный магазин. После заказа через корзину, перезвонили, подтвердили наличие товара, согласовали доставку (в день заказа! "Пацан пообещал - пацан сделал"). И даже, поскольку я в этом интернет-магазине впервые, - сделали скидку 100 грн., хотя и не рекламировали такой скидки. Приятный магазин, хорошее обслуживание.