Олександр Кравченко рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Будівельний пилосос Bosch GAS 12-25 PS (060197C100), Замовлення №СФ 072307

Для Андрія Дуже дякую за якісне та професійне обслуговування все чітко Рекомендували ще аксесуари до пилососа роботою повністю задоволений
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного обладнання
Представник магазину «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного інструменту.
2 листопада 2023 Відповісти
lamps2007 рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Подовжувач Stroxx 10 м, Подовжувач мережевий STHOR 5 м, колодка 4 гнізда і вмикач, 3-жильний, 1,5 мм2, з заземеленням, Замовлення №11374

Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного обладнання
Представник магазину «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаних подовжувачів.
1 листопада 2023 Відповісти
Жека Шеховцов рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Набір акумуляторного інструменту bosch, Замовлення №11275

Замовив в понеділок цей чудовий набір, при спілкуванні з менеджером Андрієм, вибір зроблений саме на цю пропозицію від магазину, після сплати у понеділок у вівторок з ранку товар був на відділенні пошти,все швидко! Товар весь опломбований не вскривався,гарантійні талони були у коробці,плюс приемний бонус знижка від магазину.Дякую за вашу роботу,окрема подяка Андрію.Рекомендую цей магазин 100%.
Aleks Marazuiev рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Перфоратор Bosch GBH 180 Li (0611911020), Болгарка (кутова шліфувальна) Bosch GWS 180-Li (06019H9020), Шурупокрут Bosch GSR 185-Li (06019K3003), Замовлення №10826

Дуже задоволений роботою магазину. Офіційний представник BOSH, видає фірмовий гарантійний талон. Впевненість в оригінальності продукції. Тілки в цьому магазині я побачив нормальну гнучку роботу менеджера, Дійсно суттєві знижки. Брав багато інструменту лінійки Бош 18 вольт. Зекономив більше 6000 грн, порівняно з пропозиціями в інших магазинах. Рекомендую. Особливо дякую менеджеру Андрію. Приємно мати справу.
Nelli1961 рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Котел газовий конденсаційний Bosch Condens 7000i W GC7000iW 35 PB 23 (7736901393), Замовлення №Cf-0008503

Клієнтоорієнтований магазин, дуже професійні співробітники, допомогли з вибором, підказали зручний та дешевий варіант доставки, встановили та підключили дуже швидко та якісно, дуже Вам вдячна
Volodymyr Shapoval рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Електролобзик Bosch PST 900 PEL (06033A0220), Замовлення №СФ-069864

Довго вибирав лобзик з великої кількості найменувань, менеджер Андрій професійно порадив модель як компроміс по функціям та ціні. Задоволений!
Николай Шевченко рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: GBA 18V-4.0Ah Pro.Core, Дискова пилка Bosch GKS 65 GCE (0601668900), Шурупокрут Bosch GSB 18V-150 C (06019J5101), Замовлення №СФ-068291

Владислав Байтрак рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Котел газовий конденсаційний Bosch Condens 2300i W GC2300iW 24/30 C 23 (7736902153), Замовлення №0008604

Купував газовий котел. Консультант відповів на всі мої запитання, допоміг підібрати додаткове обладнання. При замовленні зробили знижку. Відправили товар в день оплати, можно було замовити і з накладеним платежем, але я не хотів переплачувати та оплатив товар згідно наданого рахунку. Доставка була безкоштовна.
Gap 78 рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Bosch gsr 18v-50+gws 180-li+gbh 180-li, Замовлення №46544

Замечательный набор
Віталій Глядченко рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Вібраційна шліфмашина Bosch GEX 185-LI (06013A5020), Замовлення №123

Все, як завжди, було оперативно і якісно. Покупкою задоволений. Товар офіційний. Магазин раджу.