Олег Ільницький рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Газовый котел Immergas Eolo Star 24 4E, Замовлення №СФ-0009842

Роботою магазину задоволений на 110%. Купив газовий котел, я помилився із його типом, взяв турбінований. Поміняли на потрібний без проблем... Персонал кваліфікований, все відбувалося дуже конструктивно і швидко... враховуючи свята
Едуард Іванюк рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Zanussi GWH 12 Fonte, Замовлення №2210

Хороше ставлення та ввічливий персонал. Продавець пішов на зустріч та відправив товар дуже швидко.
Bohdan Dyiakonovych рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Кондиціонер, Замовлення №4087

Замовляв кондиціонери, дуже гарно допомогли із замовленням, допомогли підібрати , проконсультували . Товаром і сервісом задоволений!
Марина Исайченко рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Экофильтр-картридж Electrolux AG+Ionic Silver 3738, Замовлення №СФ-0009917

AMG рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Immergas VICTRIX TERA 28 1 , Котел газовий конденсаційний Immergas VICTRIX TERA 28 1, Замовлення №0009779

Купляв котел Immergas VICTRIX TERA 28 1 Дуже дякую менеджеру Лідії за професіоналізм і розкладання все по поличках в підборі котла. Приємно мати справу з професіоналами
Андрей Кузнечевскій рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Болгарка (Кутова шліфмашина) Bosch GWS 750 S (0601394121), Замовлення №063 0243268

Купив шліфмашинку Бош , товаром задоволений, обслуговування менеджеру Андрію дякую ?,все прийшло чудово, гарантія заповнена з штампом ?,чудовий магазин!!!!
Відповідь представника «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного інструменту.
Светлана К. рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Газова колонка Bosch Therm 2000 O W 10 KB, Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 2000 O W 10 KB (7736500992), Замовлення №СФ-0008875

Дуже задоволена покупкою в цьому інт4рнет-магазині. Продавці ввічливі та компетентні, перейшовши на сторінку магазину отримала додаткову скидку!Магазин є офіційним представником Бош.Консультант надав роз'яснення щодо товару,розвіяв сумніви стосовно вибору моделі.Одразу зробила передплату онлайн, в той же день отримала номер накладної НП,а на наступний день отримала товар у своєму місті.Дякую магазину за оперативність і якісне обслуговування. Однозначно рекомендую товар і магазин!
Максим Шидловський рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Газовий конденсаційний котел Bosch Condens 1200 W, Замовлення №СІ-0009879

Замовили котел 30.12 разом з монтажем, 03.01 вже змонтували та зробили перший пуск для гарантії, роботою магазину та майстрів задоволені. Рекоммендую
Віктор Суліменко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Valiant eco TEC pure VUW 286/7-2, Замовлення №PH-0005586

dmitry.drozdov рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Bosch Climate CL5000i RAC 3,5, Замовлення №1

Все пройшло добре, була акція, все відповідало опису, змонтували добре і в чітко встановлений термін.