Yevgen Nikolaevich рекомендує цей магазин

Купив: Bosch KGV39VW316, Холодильник Bosch KGV39VW316, Замовлення №59626

Руслан рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAN28162UA, Замовлення №71148

Найприємніші враження від покупки тут. Оформив замовлення вранці, майже відразу подзвонили і вже цього дня в обід приїхав кур'єр і привіз замовлений товар
Yuliia Nahliuk рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Candy CSO4 1265TE/1-S, Замовлення №68723

Задоволені своїми покупками в цьому магазині. Якісний сервіс та приємні ціни
Vyacheslav Gudzenko рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Indesit LI9S1ES, Замовлення №65940

Відмінний магазин, чудові ціни, доставка наступного дня, завжди вчасно. Замовляю всі товари тільки там, якість відмінна. Дякую!
NEVV рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Electrolux GPE363NK, Посудомийна машина Bosch SPV6ZMX23E, Замовлення №Не пам'ятаю

Купив спочатку варочну, потім посудомийку Все супер, спілкування приємне і мінімальне. На всі питання відповіли. Надіслали. Доїхало все цілим, комплектним, з офіційною гарантією. Рекомендую
Андрей Кочутенко рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї Allpowers Solar panel 21W 10000 mAh (AP-SP-002-BLA_5V21W), Замовлення №2903

Дуже дякую за якісне обслуговування , сподобалось відповідність цін та швидку доставку по Києву !!!
Андрей Гамула рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Витяжка телескопічна Bosch DHI645FTR, Замовлення №64387

Не вперше повертаюся до цього магазину, дуже привітний персонал, пропонують тільки те, що дійсно потрібно)
Viktor Byat рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Indesit OMTW, Замовлення №0683993877

дякую, отрімав те шо хотів
Євгенія Демченко рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Мікрохвильовка Candy CMW20TNMB, Замовлення №61306

Дуже привітні продавці. Професіонали. Купила там уже понад 5 видів техніки для дому.
Микола рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Мікрохвильова піч Whirlpool MWP251B, Замовлення №59823

Гарний інтернет-магазин, привітні працівники і директор. Співпрацюю з ними вже давно, ніяких проблем не було, в тому числі і в гарантійних випадках!