22 33 рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 S, Варильна поверхня електрична Whirlpool WL S2760 BF/S, Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES, Замовлення №0935870095

Очень хороший сервис, компетентные консультации, продавец с отличным чувством юмора и искренним желанием помочь) всё оформили максимально быстро, предоставили возможность оплаты удобным для нас способом, очень оперативно доставили) помимо приобретенных товаров, осталось очень приятное впечатление от самого магазина! Рекомендую! Да и цены в нём намного лучше, по сравнению с конкурентами. Спасибо, Prodavaka ) хороших вам продаж ))
Анастасія рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Indesit LI9S1EW, Замовлення №60102

Асортимент, ціни та сервіс на найвищому рівні! Окремо хочу відзначити клієнтоорієнтованість та лояльність менеджерів!
Юлия рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FWDG97168B, Замовлення №32856

Чудовий персонал, низькі ціни! Крута якісь товару.
oltrud не рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Хотів купити: Витяжка Perfelli BI 6122 BL LED, Замовлення №53331

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Спочатку підтвердили замовлення, навіть назвали коли буде доставлено, через добу сповістили, що товар закінчився. Обрав цей магазин завдяки гарним відгукам на хотлайн, але дарма.
Мирослава рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Холодильник CCE3T618FWU

Хороший магазин, ціни приємні, асортимент тішить око. І доставка завжди дуже швидка!
Николай не рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Хотів купити: Варильна поверхня електрична Zanussi ZITN644K

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товара нет в наличии
Anton Krotkov не рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Хотів купити: Духовка электрическая Electrolux EZB53410AX

Сделал заказ в этом магазине. Подтвердили, что товар есть, и что можно завтра забрать. Обещали, что перезвонят, как доставят в магазин. Вечером следующего дня набрал уже сам. Сообщили, что это была последняя духовка и ее больше нет. Сейчас пересматривают цены и будет новый завоз по ценам значительно выше. Остался крайне недоволен магазином. Заметил, в текущее время, когда курс растет, мелкие магазины стали просто игнорировать заказы, даже не перезванивая клиентам.
Elena Zhulanova рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Прально-сушильна машина BOSCH WNA14400ME, Замовлення №44758

Привезли навіть раніше чим обіцяли за вигідну ціну, дуже вдячні
Oleksii K. не рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: Bosch HBF113BR0Qv