Ольга Джерелейко рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Настінна сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 100 83100, Замовлення №250812006

Дуже рекомендую. Гарна ціна, якість і швидка доставка
Відповідь представника «Topcenter»
Дякуємо, що обрали наш магазин та оцінили роботу! Приємного користування і всього найкращого!
Артур Хляб рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Кавоварка гейзерна Bialetti Moka Express 6TZ 0001163, Замовлення №21031002

Придбав кавоварку Bialetti в цьому магазині. Обслуговування було на найкращому рівні, менеджер допоміг вирішити мої питання щодо замовлення. Все прийшло вчасно. Фото та опис співпадають з товаром. Можу рекомендувати цей магазин.
YM рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (P, Замовлення №217621713

Замовив павербанк вночі і за 1-2 хвилини вже була відповідь від магазину на Viber, вранці товар відправили - найшвидше оформлення-доставка з можливих.
Я рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 10000mAh 20W Black (PPDML-L01), Замовлення №220041363

baida рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (P, Замовлення №212547100

Замовив пауербанк без проблем, прийшов вчасно. Виявився неробочим. Після короткого спілкування зі службобю підтримки, погодилися замінити на новий. Весь експірієнс взємодії з магазином був дуже швидкий і результативний. Проблему вирішили миттєво. Дуже рекомендую!
Pavel рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black, Замовлення №22063207

Звязались навіть ввечері, і відправили на наступний день. Тому все зручно та швидко.
Татьяна Брус рекомендує цей магазин

Купив: Електроковдра Esperanza EHB002 Код: 22081603

Все сподобалось-сервіс, оперативність, якість товару.
Ksana Ermolenko рекомендує цей магазин

Купив: Стерилізатор Chicco 07392.00 Код: 21114576

Шукала стерилізатор більш як 2 тижні. Багато інтернет магазинів оформлюють замовлення, а потім відміняють так як не мають цього товару. Й тільки інтернет-магазин *Topcenter* прийняв замовлення й вже на наступний день я отримала свій товар. Якість товара супер, ціна дуже гарна. Тож рекомендую!!!
Оксана Строкова рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Електропростирадло Medisana HU 665 (60217)

Дуже дякую за швидке обслуговування та якісний товар ! Рекомендую ! Все професійно і ввічливо !
Леня Бармалейкин рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Раскладная сушка для белья.

Відповідь представника «Topcenter»
1) Грамотный продавец. 2) Быстро отвечает. 3) Товар отличного качества и при этом ... 4) Цена ниже чем в ... больше чем на треть.
4 жовтня 2022 Відповісти