Vadym Pishcheiko рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Корм для собак

Я є клієнтом магазину більше, ніж півроку. Все організовано дуже добре. Товар поставляється вчасно, навіть, якщо немає на складі, завозять оперативно. Приязне відношення до клієнтів. Можливо отримання знижки. Дуже зручне спілкування в месенджерах. Всім рекомендую.
Відповідь представника «Topcenter»
Дякуємо, що обрали наш магазин та оцінили роботу. Нехай товар приносить користь. Приємних Вам покупок!
ВолодимирС. рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Картридж для очищення бритви Braun CCR5+1 Clean & Renew, Замовлення №185241367

Нормальний магазин, без проблем оформили замовлення, з акціями не чіпляються, приємне ставлення. За швидку доставку окремий плюс.
Юлия Букирь рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Ліжечко-колиска Chicco Baby Hug 4в1 Aquarelle (79173.11)

Саме у Topcenter.ua з усіх інших магазинів вдалося замовити ліжечко-колиску у бажаному кольорі Aquarelle (бірюзовому). Чекали під замовлення, все дійшло, як і домовлялися. Вчасно і швидко. Дуже дякую магазину за бажаний товар, швидкість та точність роботи.
Светлана Палий рекомендує цей магазин
18 грудня 2021

Купив: Масажна подушка

Дуже швидке і оперативне виконання замовлення. Магазин супер! Задоволена товаром, швидкою доставкою і розумінням продавця своїх покупців!!
Елена Михальчук рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Динамічний конструктор Ravensburger GraviTrax (26099)

Заказывала стартовый набор. Сервисом довольна, быстрая доставка, постоянная связь и переписка продавца с клиентом, рекомендации и ответы на все возникающие вопросы. Заказом осталась довольна и буду ещё заказывать в данном магазине! Спасибо.
Katerina Andreichenko рекомендує цей магазин
5 грудня 2021

Купив: Insink erator 56

Відповіли швидко, відправили вчасно, ціна відповідає заявленій. Все супер, рекомендую!
Алла Орлова рекомендує цей магазин
5 грудня 2021

Купив: Большой зал Хогвордса, Динамічний конструктор LEGO Harry Potter Большой зал Хогвартса (75954), Замовлення №20450479244207

Товар соответствует заявленному , условия поставки полностью соблюдены. Изначально в условиях стояло время доставки после подтверждения заказа 5 рабочих дней, по факту точно соблюдены условия. Очень лояльные условия оплаты. Было несколько вариантов: предоплата, оплата перед отправкой, наложенный платеж. Спасибо за четкую и оперативную сделку, рекомендую к сотрудничеству.
Ната Ника рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Олівець для очищення шкіри обличчя Beurer FC 100

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказывали через пром площадку.До оплаты менеджер сказал товар в наличии, после полной оплаты товара обнаружилось, что под заказ и надо ждать. Товар пришел через 2 недели, По остальному претензий нет. Товар качественный, родом из Германии.
L B рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Робот пилосос Dreame D9

Обслуговування на рівні, дякую за оперативність.
boomer рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Сушарка на підлогу Leifheit Pegasus 200 Solid Deluxe Mobile (81517)

Відправили в день замовлення. Запаковано чудово. Отримав те що замовив.