АльонаГлущенко рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Набір з 5 ножів Fiskars Edge

Товаром задоволена - ножі супер, якісні. Ціна дешевше , чим в інших інтернет- магазинах. Доставлено оперативно і вчасно. Всім рекомендую!
Відповідь представника «Topcenter»
Дякуємо за відгук! Приємно за хороші слова! Будемо старатись і надалі!
Tamara Kondratiuk рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Подрібнювач спецій електричний Russell Hobbs Salt & Pepper Grinder 23460-56, Замовлення №20450339677740

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Покупкою задоволена, обслуговування оперативне, лаконічне. Дякую за роботу!
21 січня 2021

Купив: BOSH MUZ5MM1

Спасибо за доставку,все оговоренное было соблюдено,быстро и без проблем,магазин супер!
lyman.ira рекомендує цей магазин
3 січня 2021

Купив: Мельница для соли и перца

Спасибо большое за быструю доставку, магазин сработал на отлично,
Sophiya K рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Гірлянда–штора 23м. Холодне біле світло

Замовлення прийняли швидко, відправили через 7 днів, як і домовлялися. Гірлянда прийшла, все чудово!
Алексеий Васильев рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Купив: Mattel Hot Wheels (FTB69)

Хороший магазин, цен дешевле чем здесь я не нашёл! Отправили в оговорённые сроки, отправляли наложкой.
Ксенія рекомендує цей магазин
18 грудня 2020

Купив: набір для прибирання Leifheit Набір для прибирання Profi (55096), Замовлення №132618638

Евгений рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Caso Germany Gourmet VAC 380, Замовлення №0682568825

Негативних зауважень щодо товару та сервісу немає
Відповідь представника «Topcenter»
Дякуємо за відгук! Приємно за хороші слова! Будемо старатись і надалі!
yuriygraff рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Omron Evolv HEM-7600T-E

Замовляв тонометр Omron Evolv HEM-7600T-E. Зв'язалися зразу, повідомили, що товар відправлять через тиждень. Комунікація на висоті, обіцяний термін не первищили. Товар якісний, пакування нормальне. Магазином повністю задоволений, рекомендую.