Bijo рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Комп , Замовлення №20450761061174

Нпс 10 балів Кпі підтримки 10 балів Стан товару - 10 балів
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
Vova не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Купити Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-SD

відіслали трошки пізніше але нічого страшного, товар відповідає своїм характеристикам, кулер тихий та працює добре щей подарочків дали
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, ми раді що змогли вирішити Вашу проблему, сподіваємось що ця ситуація, не залишила у Вас неприємного враження про наш магазин. Дякуємо що обрали нас. Будемо раді знову бачити Вас в нашому магазині.
Flamer рекомендує цей магазин

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste 2 White (6N0A8AA), Замовлення №6656

Відвантажили швидко, мишка справна і виконує своє призначення)
Відповідь представника «COMPX.UA»
Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування!
slonenka рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Клавиатура Keychron Q8 QMK RGB Gateron G PRO Brown Hot-Swap Knob (Q8N3) Silver Grey, Замовлення №OCRT10006063

Дякую за клавіатуру. Отримала в заявлені сроки. Все було запаковано чудово. Рекомендую.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Руська Токар рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 3090 Ti AMP Extreme Holo (ZT-A30910B-10P), Замовлення №OCRT10006039

Відеокарту отримали все добре....
Саня GHOST рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS GTX 1650 4Gb ROG Strix Gaming Advanced Edition (ROG-STRIX-GTX1650-A4G-GAMING), Замовлення №779441027

Купив: Збірка пк, Замовлення №БТ0000041960

MoN BeL рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Комп\'ютерна гарнітура Sennheiser PC 7 USB Mono/ EPOS PC 7 Mono USB, Замовлення №778 077 425

Замовила, швидко відправили, товар належної якості. Так і має бути.
RivaTNT рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: МОНІТОР 34, Замовлення №БТ0000035280

Придбав монітор 34" ASUS TUF GAMING VG34VQL1B WQHD VA 165HZ. Замовлення обробили швидко й воно прийшо в магазин в обумовлений термін. При отриманні, товар мені розпакували й я зміг підключити свій ноут і перевірити монітор (в чому мені відмовили в двох інших магазинах). Рекомендую данний магазин.
Евгений Грозный рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Hero Efficient Explorer, Замовлення №N:OCRT10005457

Збірка пк супер все працює , гарантійний чек все як повинно бути; тому задоволений вашим сервіс сом compx )))