Сергій Плимко рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор Kiano PG3000, Замовлення №262996598

Швидко опрацювати моє замовлення та відправили, дякую за оперативність
Oleg Aliokhin рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Монітор Samsung Smart Monitor S27CM501 (LS27CM501), Замовлення №261819907

Хочу залишити позитивний відгук. Без примусу, просто із почуттів того, що магазин відпрацював моє замовлення на усі 100 балів. Дякую.
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Звертайтеся до нас знову, будемо раді. Бажаємо Вам гарного настрою!
Олексій Мельник рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Melitta Caffeo Passione Silver F53/0-101, Замовлення №261117122

Після довгих роздумів, вирішив придбати кавоварку Меліта. Вартість у цьому магазині виявилася дуже привабливою. Це вже моя 3-тя покупка тут. Менеджери завжди ввічливі і готові допомогти з вибором. Щиро дякую!
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо за відгук та довіру. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам найкращий сервіс і надійну продукцію за доступними цінами. Вдячні, що обрали наш магазин. Бажаємо Вам гарного дня та чудового кавового досвіду!
Alla.So рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Сушильна машина Bosh , Сушильна машина Bosch WTM852MSPL, Замовлення №258477747

Купувала сушильну машину і залишилась дуже задоволена! Максимально швидко зі мною зв’язались та обробили замовлення. Товар відправили в той же день, по накладеному платежу. Машина в оригінальному пакуванні, є всі документи. Працює справно?? рекомендую даного продавця!
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за чудовий відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволені досвідом покупки у нашому магазині. Дякуємо, що рекомендуєте нас! Нехай нова сушильна машина приносить Вам зручність у повсякденному житті. Бажаємо Вам гарного настрою!
jdoe рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Krups Dolce Gusto Genio S KP2401, Замовлення №260306959

Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину. Бажаємо Вам гарного настрою!
Олена Войтович рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор Kiano PG3000, Замовлення №261077365

Покупка генератора була вдалою. Зроблено добротно, чудово тримає напругу під навантаженням 1,5 кВт, вище ще не перевіряли. Доставка по Луцьку в той же день - це дійсно швидко. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди намагаємося надавати якісний товар і швидку доставку нашим клієнтам. Ваша думка для нас важлива, і ми завжди раді чути позитивні відгуки про нашу роботу. Бажаємо Вам гарного настрою!
Пересічний рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Mini, Замовлення №257874054

без нарікань, усе чітко
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо за виділений час для написання відгуку. Бажаємо Вам чудового дня!
Людмила Якубовська рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: LG28TN515S-PZ, Замовлення №248818278

Нещодавно придбали телевізорLG28TN515S-PG. Швидко відповідали на всі поставлені питання у вайбері, чим суттєво допомогли при виборі. Товар відправили в положений срок, який отримали дуже швидко і в належному вигляді. Однозначно рекомендую магазин LuxMedia.com.ua і щиро бажаю їм вдалих подальших продажів
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Ми вдячні вам за теплі слова. Ваш відгук надихає нас й надалі працювати із задоволення. Бажаємо вам хороших вражень від вашого нового телевізора. Звертайтеся до нас знову, будемо раді. Бажаємо Вам гарного настрою!
Олексій Дружинін рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Philips Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Замовлення №245464748

Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Бажаємо Вам гарного настрою!
Serezha Sevidov рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 5000 HC5630/15, Замовлення №245374719

Гарний магазин, купуйте, не лякайтеся)
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Ми тут, щоб зробити ваші покупки приємними! Дякуємо Вам за вибір нашого магазину. Гарного дня.