Andrey Viyt рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Logitech MX Master 3 for Mac Space Grey, Замовлення №214954784

Дуже якісно все організовано
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Гарного дня і приємного користування!
Представник магазину «Luxmedia.com.ua»

9 січня 2023 Відповісти
Елена Ильенко рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Валіза Wings 147 L графіті, Замовлення №211204

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Все професійно, вчасно і доброзичливо.
Наталія рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Karcher WD 3 Premium Plus для сухой уборки и сбора воды + функция выдува (1.629-862.0), Замовлення №210895713

Приємне обслуговування та найнижча ціна на ринку. Товар новий, з гарантією від магазину. Окрема подяка за швидку доставку в день замовлення. Пилосос вже сьогодні став мені у пригоді. Задоволена на 100%. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Щиро дякуємо Вам за виділений час для написання відгуку. Гарного дня і приємного користування!
Андрей Ульченко рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Купив: Xiaomi Mi TV P1 43, Замовлення №202425567

Все було зручно. Товар належною якості. Все вчасно. Телевізор відправили вчасно. Всім раджу цей магазин
Andrey Magov рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Russell Hobbs Salt & Pepper Grinder, Замовлення №196121409

Доставка блискавично, якість товару відповідає заявленому.
Boris Troshkevich рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: форма для выпечки Optigrill XL+, Замовлення №ТНТ 20450539636444

Сам работаю в торговле и могу оценить обслуживание по высшему разряду. Благодарю.
Данил Р рекомендує цей магазин

Купив: Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №193413134