Nina Pisnya рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: https://luxmedia.com.ua/ua/p2118944166-kofemashina-avtomaticheskaya-delonghi.html, Замовлення №19300

Сподобалося обслуговування, кавова машинка топ.
Badyamba рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Cordless Vacuum Cleaner V11, Замовлення №1

Купив в магазині Люксмедіа цей чудовий пилосос, покупкою задоволений на 100 % Товар повністю відповідає стандарту ціна - якість. Якісна, надійна річ яка дуже добре допомагає в побуті
romarik1975 рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Саундбар Polk audio Signa S2, Замовлення №279705496

Вже перевірив, звук шикарний, все працює чудово, всі задоволені!
DimasS1996 рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Bosch TWK8611, Замовлення №279601392

Хороший магазин,швидка доставка,ціні актуальні! Особливо дякую менеджеру Роману!
Larisa Larisa99 рекомендує цей магазин

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung GE83M, Замовлення №279570665

Хороший магазин ціна відповідає заявленій. Швидко зв‘язались та відправили.
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Геймпад Sony DualSense Starlight Blue (9728290), Замовлення №279491339

Новий оригінальний геймпад по акційній ціні, дякую за консультацію менеджеру Роману
Hjvfy рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Електрочайник SMEG KLF03PGEU, Замовлення №277847033

Дякую за чудовий сервіс задоволений усім!)
Дерлюк Ірина рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Philips HD9252/90, Замовлення №277845992

Все відповідає опису товару,ціна актуальна,відправили навіть швидше ніж обіцяли,рекомендую цей магазин
Дмитро Костюшко рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU), Замовлення №271882607

Замовлення було оброблено оперативно, товар доставлено швидко. Хороша клієнтська підтримка. Я задоволений якістю обслуговування та покупкою у цьому магазині.
Роман Дерлюк рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8908, Замовлення №232389356

Замовляв доставку у цьому магазині доставка відбулась у день замовлення. Товаром задоволений дякую магазину!!!