sevos не рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Хотів купити: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (215/50R17 95V)

Фактична наявнісь і ціна не співпадає з вказаною у каталозі.
Octopus32 рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Шина Kleber Transpro 2 225/65 R16C 112/110T, Замовлення №1501

Шукав пару покришок для докомплектування на робочий бус, знайшов магазин з найнижчою ціною. Менеджер запропонував 2 варіанти по рокам виробництва і ціні, я обрав той, що трохи дешевше і старіший по даті виробництва, тому що різниця була не суттєва, але ціна приємніша. На наступний день ввечері вже отримав своє замовлення. Думаю, що в майбутньому буду звертатися до цього магазину ще.
Tommy98237 рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Зимові шини Tigar UHP (215/60R17 96H), Замовлення №1513

Вітаю, замовляв шини на заміну старого комплекту, мої вже зношені, тому довелося купувати нові. Знайшов ці шини в інтернеті, сподобався протектор на вигляд і шина була свіжої дати виробниц. Менеджер магазину проконсультував з приводу цієї шини, сказав, що шина доволі непоганої якості для своєї ціни, тому будемо дивитися її в експлуатації=) Спілкування з менеджером залишило хороші емоції, тому, в цілому, можу рекомендувати даний інтернет магазин.
martial не рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Хотів купити: Зимові шини Tigar High Performance (235/45R18 98Y)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовляєш по одній вартості, а коли приїжджаєш забирати, то оператор озвучує додаткові надбавки. Добре, згоджуєшся. І знову новина: у нас комісія 1% при оплаті через Приват 24, чи несіть готівку. Дякую і йду собі якомога далі від такого магазину.
Андрей Лотоцкий не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: ЛЕТНИЕ ШИНЫ TIGAR SUMMER SUV 225/65 R17 106H XL

Ціна вказана,якщо ви купляєте 4 колеса.Якщо 2 колеса,то буде дорожче
31 липня 2023 Відповісти
Павел рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Зимові шини Federal XPLORA R/T (265/65R18 122R), Замовлення №R24369

Заказывал шины, связались быстро, цена совпала с сайтом. Были проблемы с оплатой, но их быстро решили. С коммуникацией было тяжеловато . Но в итоге шины у меня в заявленный срок и по заявленной цене.
Staral не рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Літні шини Triangle Tire Triangle TR928 (155/70R13 75T), Замовлення №Купляв через вайбер, нлме

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

supreme не рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Хотів купити: Зимові шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 (235/45R18 98Y)

Оформил заказ 6.06, 7ого перезвонили я не успел взять трубку, перезвонил сам через час, сказали соединят с менеджером, не соединили, прождал еще пару часов. Слава богу дозвонился все сказали будет все гуд. Сегодня ни ответа ни привета, я звонил несколько раз сказали менеджер перезвонит, прошло пол дня.... Сейчас звоню - сбрасывают трубку :)
Анжела Кулічук не рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Хотів купити: Зимові шини Fulda MultiControl (195/65R15 91H)

Інформація (ціна, рік випуску) на сайті не відповідає тій, яку потім озвучує менеджер. На сайті інформація щодо шин Fulda MultiControl (195/65R15 91H); ціна - 2058 грн., рік випуску - 2023р. При замовленні жінка-менеджер повідомляє, що за 2058 грн. продають шини 2022р., а 2023р коштує дорожче. На зауваження, що на сайті інформація інша, пропонує відміняти замовлення.
uyrok.K не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Хотів купити: Зимові шини Matador MP-47 Hectorra 3 (185/65R15 88T)