Igor2021 рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Всесезонні шини Maxxis Allseason AP2 (205/40R17 84V)

Все прошло хорошо, магазин справился с обязательствами, шины привезли в оговоренные сроки.
Виталий Ломов рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Всесезонні шини Petlas Glacier W661 (205/60R16 92T)

оформлял тут недавно нешипованную резину, выбрал недорогую, Petlas W661 Glacier, консультанты помогли с этим выбором, плюс рассказали обо всех тонкостях оплаты и доставки. для меня заказ прошел удачно. советую.
Роман тарарам рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Continental ContiVikingContact 7

Сервис как надо. Четко. Быстро. По делу. Ценю профессионализм в отдельных мелочах. Тут есть ощущение что тебя ценят, как клиента. Выражаю благодарность менеджерам. Если не будете меняться, стану вашим постоянным клиентом. Так как резина нужна сразу на 2 автомобиля, себе и жене.
Ivan869 не рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Хотів купити: Літні шини Goodyear EfficientGrip SUV (225/60R17 99H)

Плохо. Фраза менеджера: «товар есть в базе, но кладовщик его не нашёл»… фирма существует более 10 лет.. WTF?
smirfed рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Всесезонні шини Bridgestone BLIZZAK VRX (185/65R14 86S)

Сервисом магазина остался доволен, служба обработки заказов и курьеры справились со всем должным образом. Почитав отзывы, был не уверен в качестве услуг, но меня лично все удовлетворило. Могу рекомендовать. Тем кто в центре живет, в тех местах, вообще очень удобно!
Original не рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Хотів купити: Всесезонні шини Tigar WINTER (215/55R18 99V)

Не сподобалося: оформлення замовлення

резину купить не смог, так как консультант не смог по телефону мне помочь, грубо отвечал на мои вопросы, и дойти до заказа мы не смогли. Ему тяжело было даже адрес точки выдачи назвать, смотрите все на сайте, там вся информация есть. Не хочу больше иметь дело с этим магазином. Спасибо
Pavel Sh не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: Всесезонні шини Strial Winter (185/60R15 88T)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

цена на сайте указана существенно ниже реальной.
KENTODESSA не рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Continental winter contact ts 860 285 45 r19 Suv

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Невнимательное отношение к заказу операторов. Несколько раз просил перепроверить, чтоб маркировка на парах разноширокиз шин была одинаковая, однако прислали все же разные.
offroad рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Всесезонні шини Nokian Tyres WR D4 (205/65R16 95H)

Брали тут 2 комплекти гуми. Я в кінці літа собі Nokian, і зараз куму DM-V3 225/60 R17. По Нокіану одразу попередили, що гума буде 19 року. По Бріджу - ціна на 200 грн дорожче, ніж вказано на сайті (але все одно конкурентно порівняно з іншими пропозиціями). Все інше пройшло Ок. Зручне (як на мене) розташування - забирали самовивозом.
І як стара, не свіжа гума?
15 жовтня 2022 Відповісти
Відкатав зиму, проїхав небагато (3 т.км.), зауважень не було. По зносу - на ведучій осі зтер більше, індикатора 8 мм вже нема, задня вісь - вісімки видно
18 жовтня 2022 Відповісти
Андрій Вікторович Деркач не рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Хотів купити: Оріум вінтер 205/60/16

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не рекомендую вже відправляють 4 дня і досі не має