Sergii Matus не рекомендує цей магазин
11 листопада 2020

Хотів купити: Зимові шини Michelin Alpin 6 (225/55R16 99H), Замовлення №359600

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Менеджер: Вам шини 2018р за 3100грн чи 2019р за 3240грн. Відповів : 2019р. Потім телефонують, пропонують везти шини 2018р, оскільки 2019р немає в наявності і суму замовлення змінити не можливо. Не рекомендую замовляти в МастерШина, оскільки не володіють достатньою інформацією про свій товар.
SashaKlimen4yk рекомендує цей магазин
25 вересня 2020

Купив: Зимові шини Michelin Pilot Alpin PA5 (225/55R19 99V)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Mогу рекомендовать. Приятная цена на искомый товар. Нормальные ребята операторы на линии. Все выполнили в точности как я хотел и указывал в телефонном режиме. Не знаю обращусь ли сюда еще (сейчас такое время, что цена решает вопрос выбора магазина в частности), но в любом случае буду иметь Мастершину ввиду. Тем более что киевский магазин.
Roman Matsiuk не рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Купив: Шина автомобільна 225/60/17 103Т xl marshal ws31 winter craft ice suv під шип 4 шт

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Отримати свій розмір резини нереально. Отримати внятну відповідь неможливо. Вимоги доплатити за свій розмір і доставку після оплати.
kardat009 рекомендує цей магазин
22 вересня 2020

Купив: Зимові шини Continental ContiWinterContact TS 850 P (215/55R17 98V)

x74 не рекомендує цей магазин
4 вересня 2020

Купив: Yokohama G015 Geolandar A / T 215/70 R16 100H, Замовлення №354034

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Александр не рекомендує цей магазин
15 травня 2020

Хотів купити: Maxxis MT-764 Bighorn 33/12.5 R15 108Q LT, Замовлення №342239

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Оформил заказ на сайте 8 мая. Сегодня уже 15 мая. До сих пор звонка нет. Товар тоже не отправили. На сайте наличие уже не показывает, как и цену.
roland не рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Achilles ATR Sport 2 (205/55 R16)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: видача товару на складі

bambam80 рекомендує цей магазин
20 квітня 2020

Купив: Зимові шини Barum Bravuris 3 HM (235/55R19 105Y) XL

My privat account рекомендує цей магазин
16 квітня 2020

Купив: Зимові шини Achilles ATR Sport 2 (225/50R17 94W), Замовлення №340807

15 квітня 2020

Купив: Зимові шини Toyo Extensa HP (265/35R22 120V)

Заказывал здесь летнюю резину Toyo Extensa HP, сервис порадовал. Связались (перезвонили) быстро при заказе через сайт, по ценам и наличию всё было актуально, как в каталоге хотлайна. Работают в самом центре, так что было удобно добираться чтобы забрать шины самовывозом. Рекомендую.