antidotcb рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: ASUS ROG Strix SCAR 17 G733ZW-XS96 , Замовлення №4769

Марія Гепалова не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Хотів купити: Ноутбук Samsung Galaxy Book Go (NP340XLA-KA2US)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «ДКТ»
Нам дуже прикро, що сталося непорозуміння з вашим замовленням. У нас дійсно безкоштовна (платимо ми) доставка через Нову Пошту. Ви змогли в цьому переконатися, бо ні за доставку ні за повернення товару ні ми ні Нова Пошта з вас грошей не брали. Зроблену вами передоплату ми повернули в повному обсязі. За послугу приймання і повернення коштів (20 грн +2%) сплачує клієнт. Наш менеджер з продажів мав попередити вас і запропонувати варіанти зменшення додаткових витрат. Просимо вибачення, якщо цього не сталося, чи сталося не в достатній формі. Ціна на сам товар впродовж його доставки до вас не змінювалася. Варіант вирішення питання ми вам запропонували. Дуже дякуємо за ваш чесний відгук, помилки в обслуговуванні наших клієнтів безумовно врахуємо. Будемо раді завжди бачити вас у нашому магазині в майбутньому Маріє!
crespo25 не рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Хотів купити: Intel Whitebook Gaming (BQC71BUBU6000), Ноутбук Intel Whitebook Gaming (BQC71BUBU6000)

Відповідь представника «ДКТ»
Шановний Ігоре (crespo25), ще раз просимо вибачення за технічний збій, який привів до публікації невірної ціни. Як вам повідомлялося, для виправлення цієї помилки ми запропонували кілька варіантів вирішення, у тому числі і варіант повернення сплаченої суми, яким ви скористалися. Чесно, також було б з вашого боку вказати, що цей варіант включав додаткову матеріальну компенсацію (+2% від сплаченої суми), яку ви отримали і не вказали у вашому відгуку. На жаль, ми не застраховані від подібних технічних збоїв і ми вдячні вам за ваш відгук, що дозволяє нам удосконалюватися і сподіваємося на успішну співпрацю в майбутньому.
Ivan Romashkan рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Razer Blade 15 Advanced (RZ09-0409KED3-R3U1), Замовлення №78

Max Tolkov не рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Хотів купити: Ноутбук EVOO (EV-C-116-7PR), Ноутбук EVOO EV-C-116-7PR (EV-C-116-7PR)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Ноутбук так и не купил в магазине. На hotline.ua указана бесплатная доставка НП. По факту в переписке менеджер заявляет что будет предоплата + наложенный.
Peter Shevchuk не рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Хотів купити: ASUS ROG Zephyrus G15 GA503QS (GA503QS-BS96Q), Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G15 GA503QS (GA503QS-BS96Q)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

товар замовляв наложеним платижем без передоплати. Звязались зі мною і одразу змінились умови, потрібна передоплата, очікування 1-2 місяці, ніяких гараній нічого не пропунують. Не рекомендую користуватись послугами цього продавця
Відповідь представника «ДКТ»
Доброго дня! На стр. Hotline написано: Відвантаження зі складу: більше 14 днів. На стр. нашого сайту написано: Предоплата 50%. Доставка протягом 15 робочих днів. Ми продаємо ноутбуки у Києві вже майже 30 років. Ви вносите попередню оплату на підставі договору. Які ще гарантії Вам потрібні? Враховуючи в яких сьогодні умовах ми всі живемо і працюємо, менеджер відверто попередив Вас про те, що можливо, ноутбук доведеться чекати місяць і більше.
Bogdan Dereban рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: msi ge76 raider 12ue, Замовлення №MA-00152

Магазин достойный, покупал в нем ноутбук. Внес 50% предоплату и ждал свой заказ. В моем случае получилось так, что пришлось ждать полтора месяца от момента заказа (везли из США) - хотя на сайте указано мол доставка в течении 20 дней, так что это единственный минус. В остальном - хороший магазин, отзывчивые менеджеры
Yurii рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: MSI TITAN GT77 12UHS-064 (TITANGT7712064), Замовлення №МА-00057

Анастасія Mouse рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Ноутбук MSI Modern 14 B11MOU-1025, Замовлення №739

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Привезли за 1.5 місяця при 100% передоплаті. Ноутбуком задоволена + додатково магазин зробив гравіювання клавіш. Єдиний мінус: погана комунікація з менеджером Наталією. Трекінгу ніякого не має, тому постійно мала сама нагадувати за ноут і запитувати де і він і чому затримка на митниці.
Arthur не рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Samsung Galaxy Book Pro 360

Без спросу зробили гравірування російських літер на клавіатурі, що я не замовляв і ніхто в мене не питав чи хочу я це у себе на ноутбуці. Тепер кожен раз коли бачу клавіатуру нотбука, перед очами вбиті та згвалтовані українські діти. Після того як я спитав чи можна зробити з цим щось, замінити клавіші на нові наприклад, відповіли негативно.
Відповідь представника «ДКТ»
Доброго дня! На жаль, на сьогоднішній день тільки у разі покупки ноутбука під замовлення, можливе індивідуальне гравіювання клавіатури з нанесенням літер виключно українського алфавіту. У продажу справді ще є ноутбуки з гравіюванням кириличних символів (руських та українських) на клавіатурі.
В тому то і справа, що це і був нотубук під замовлення, я його замовив у вас у червні місяці на четвертий місяць війни. Ніхто не спитав про гравірування, просто нанесли російські літери як так і треба, а мені тепер на це кожен день дивитись тепер.
13 вересня 2022 Відповісти