ROST не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Хотів купити: Мікрофон петличний/для фото/відео камери BOYA BY-M4OD

Інформація не відповідає дійсності на сайті, товар відсутній хотя на сайті в наявності. Ніхто не передзвонює і скидають рубку!
Мурчаль рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: підлоговий штатив Slik Sprint Pro III 3 Way GM (196661), Замовлення №7421

Товар доставили в той же день. Менеджер не перейшов на українську. Надіюсь менеджери братимуть до уваги закон про обслуговування державною мовою. Загалом магазин рекомендую.
Alexаnder не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Хотів купити: Sigma 30mm f/1.4 DC DN (для Fujifilm)

Нема в наявності
Den_SR не рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 IV body (ILCE7M4B.CEC)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

ціна не відповідає заявленій! при оплаті з фірми бере комісію у тисячі грн, точніше у 20000 грн
Инна Остапчук рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 11 White (16655039), Замовлення №3968

Нашла классный кейс под фотоаппарат и взяла картриджи, хорошо что в магазине есть аксессуары к такому фотику, потому что другие облазили и ничего нет. Хорошая цена и порядочное обслуживание, могу советовать ФотоМост
Юрий Свечко рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 11 Lilac Purple (16655041), Замовлення №3647

Решили сделать подарок сестре на НГ, спасибо что отправили в сроки)
Marysa644444 рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Nikon Z 50mm F 1/8 S, Замовлення №23822

Класний магазин для професійних фоторафів - ціни топ, обслуговівання на рівні, відправка дуже швидка. Взяла тут Nikon Z 50mm F 1/8 S - отримала якісний обєктив по ціні, яку ще й не в усіх магазинах знайдеш.
Sergiu6926 рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Литий-ионная аккумуляторная батарея EN-EL15c, Замовлення №268609

Скажу коротко - покупку я зробив саме тут! і це головний показник рівня магазину
NadezhdaLu123 рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №252299

Дивно, коли тобі у процесі доставки декілька разів телефонують, щоб дізнатися чи все мене влаштовує, але з іншої сторони саме таким має бути сервіс магазину, бо одразу видно турботу про клієнта, і це доволі приємно)))
Станіславa рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Canon EF 50mm f-1.4 USM

еще в сентябре брала Canon EF 50mm f-1.4 USM, отзыв пишу только сейчас, потому что по прошествии времени я точно уверена, что магазин продал качественный продукт