Паша рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Пружинний затиск для багажника Topeak Spring Clip (чорний) TOS-SPC01, Замовлення №1004570

Продавці у цьому магазині допомогли мені з підбором велосипеда, враховуючи мої потреби та рівень досвіду у катанні. Їхні поради були дуже корисні.
Саша рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Велосипед гірський (MTB) Trek Marlin 4 29" 2022 / рама 19.5" Matte Trek Black (5255502), Замовлення №1004551

Дуже задоволений покупкою нового велосипеда в цьому магазині. Він виявився дуже якісним і комфортним у використанні.
Александр рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Велосипедна камера OnRide Велосипедна камера (26"x1.75-2.15" AV 48), Покришка велосипедна Kenda Шина (26x2.10 K-849, категорія-MTB), Замовлення №1004549

Цей веломагазин має вражаючий асортимент велосипедів та аксесуарів. Знайшов все, що потрібно для своєї їзди.
Микола рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Велосипед гірський (MTB) Trek Marlin 4 27.5" 2022 / рама 13.5" Magenta (5255512), Замовлення №1004550

Магазину величезне людське Дякую! Допомогли зробити правильний вибір.
Віталій Ступак рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Насос ручний Giant Control Mini MTB+ / black (610000003), Замовлення №1004524

Сподобалась ціна і досить хороші характеристики. Заказ обробили швидко, доставили прямо до дверей будинку. Покупкою дуже задоволений, товар виправдав мої очікування.
Ivan рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Дякую за сервіс. Від заказу до отримання пройшов максимально короткий термін, який тільки міг бути.
Дмитрий рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Author A-Matrix 26 D 2021 (13,5 чорний-неоново помаранчевий) 2021037, Замовлення №1005918

Дякую Вам велике за консультацію та терпіння, тому що правильно вибрати велосипед це ще те)) У черговий раз переконуюсь у тому, що їдеш за одним, у результаті купуєш краще!
Alexandr Vinokur рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Scott Scale 16 2022 (желтый) 280884.222, Замовлення №1004475

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Всё прекрасно. Очень быстро и удобно заказал велосипед, руководствуясь оценкой и наинизшей ценой, что я нашёл, когда просматривал интернет-магазины при помощи данного сайта. Связались со мной днём разговор прошёл быстро и по делу. Доставили через Новую Почту очень быстро, при проверке всё было на месте и надлежащего качества!
Влад Горохов рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Author Impulse II 29 2021 (19, Замовлення №1004396

Покупал тут велосипед Author Impulse и остался доволен. Сразу скажу что выбор продукции в этом магазине огромный и любой тут быстро сможет найти то что и его устроит. Не подвела и цена. В общем есть за что похвалить и вам рекомендовать
Максим Василенко рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: Комп\'ютер Sigma Sport ROX 2.0 Top Mount Set (чорний) SD01052, Замовлення №1004338

Обслуживание норм. Подобрали мне велокомп, нужного не было в наличии - предложили альтернативу. Обратил внимание на большой выбор аксов, обязательно прийду туда за ними.