ONYXXP рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGT3), Замовлення №402878

Andriy Kondratikov рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №28814201

все пройшло чудово. зі мною швидко зв?язалися та швидко відправили товар. купував в цьому магазині вперше і максимально всім задоволений
stosorok рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13 8/256GB Black, Замовлення №402597

Гарна ціна, чудовий сервіс, зручний сайт. Все сподобалось, дякую.
Fizik_ Zheka рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW), Замовлення №20450818441410

Плюси: Гарна ціна, швидка доставка. Мінуси: не знайшов Товар орогінальний, тому можете не турбуватись.
Viktoriia рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Space Black, Замовлення №402634

Замовляла телефон в цьому магазині. Здивована, як швидко і якісно все виконали. Завжди були на зв?язку та допомогли у виборі) Ціна найкраща на ринку. Тепер буду техніку замовляти тільки тут. рекомендую
zayaig1 рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №402677

Купив новий iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium в PCshop.ua Виникло непорозуміння, помилка на стороні магазину, проте менеджер швидко відреагував та виправив ситуацію.
Sasha не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 листопада 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення № №398230

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «PCshop.UA»
Shapiro Sasha, по-перше - ви оплачували товар через сайт за допомогою банківської системи monopay - це оплата на рахунок компанії і у вас з тієї картки/банку якого ви платили залишився у додатку чек про оплату! Ми чітко та чесно дотримуємося податкового законодавства! По-друге, Вам продали робочу станцію! І через кілька місяців Ви заявили про її поломку - ми прийняли її на сервіс, де вона і знаходиться. Це складна електроніка і так буває, що іноді товар потрапляє на сервіс для його діагностики/настроювання/ремонту. Катострофічного у цьому нічого немає! З Вами ми постійно на зв'язку і як тільки з'являється нова інформація, одразу Вам її повідомляємо. Не варто вводити в оману покупців - Ваш негатив у цей час нема до чого!
Тобто ви вважаєте нормальним сервісом, не давати ніяких підтверджень де і хто займається сервісом, та приховувати це, хоча мені ОБІЦЯЛИ надати чеки і контакти сервісу, в мене є скріни не переймайтесь. І не треба брехати що ви на звʼязку, ви відповідаєте тільки після того як я вам декілька разів наберу, і так вже декілька тижнів, якщо "в мене нажаль немає інформації, я не маю повноважень" і тому подібне можна взагалі вважати нормальною відповіддю. Нагадаю про те що мені казав ваш менеджер, спочатку він казав що на станції меняють "якусь плату", але відповісти яку він мені не зміг, дуже цікаво. Десь через тиждень зʼясувалось "що плату не міняли і не мінятимуть", але що саме зі станцією мені досі ніхто не повідомив, повірте я знаю що таке техніка, і ващі казки залиште комусь іншому. Я як ваш клієнт, який купив у вас не тільки екофлоу, розраховувала на нормальний сервіс. І моя помилка що я довірилась вам, коли ми отримали станцію, вона вже мала ознаки поломки, але я не перевірила її до кінця, бо я її лише зарядила і не пересвідчилась на наступний день чи тримає вона взагалі заряд, але я на 99% впевнена що вона вже тоді не тримала його. Тому майте совість і якщо ви турбуєтесь за свою репутацію і сервіс вирішіть питання з сервісом і поверніть мені або гроші або станцію!
29 листопада 2023 Відповісти
Апдейт щодо мого відгука. Проблему було вирішено, в ітозі нам замінили станцію на таку саму нову. Дякую. Окремо хочу подякувати менеджеру Андрію за терпіння, дуже відповідальна людина.
9 січня 2024 Відповісти
Yevhenii Shmelkov рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Ноутбук HP OMEN 17-ck2001 (837W7UA), Замовлення №402226

Vlad Patrashkov рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Cosmic Red (9828297), Замовлення №402193

Рекомендую, швидко зв‘язались та відправили товар, ціна актуальна порівняно з іншим магазинами, дякую
Tetiana Semeniuk рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray (MP553, MNYC3), Замовлення №400739

Максимально задоволена послугами даного магазину, купляю тепер техніку Apple тільки тут. Замовлення підтверджують на протязі декількох хвилин, відправляють замовлення теж швидко. Є оплата частинами monobank. Купляла раніше MacBook, там був заводський брак, магазин скерував мене до офіційного сервісу у Львові, де безкоштовно поміняли монітор ( при тому, що до кінця гарантії залишився тиждень)