Михаил Прищепа рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Мікроскоп оптичний Optima Beginner 300x-1200x Set (MB-BEG 01-101S), Замовлення №400713564

Все как в описании к товару, привезли быстро, забирал из шоурума в "Караване", консультанты приветливые, в общем рекомендую.
Благодарим Вас за отзыв. Будем рады видеть Вас снова.
Toma Dzen не рекомендує цей магазин

Хотів купити: PHILIPS S Sensitive HX6054/07

На хотлайне товар в наличии. При переходе на сайт: Немає в наявності
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрый день. Приносим свои извинения за данную ситуацию ,рекомендуем следить за информацией на нашем сайте, так как на других сайтах информация может обновляться с опозданием .
Виктор Кириченко рекомендує цей магазин

Купив: Электробритва Braun series 3 300BT, Замовлення №106299233

Работой магазина полностью доволен,сотрудничаю с ними не первый раз,рекомендую.
Андрей Турчин рекомендує цей магазин

Купив: Amazfit Neo Black, Замовлення №106311352

Продавец указал на все нюансы, о которых я и без того знал, то есть, человек понимающий в самом деле, и выполнил все мои просьбы.
Николай ПроТовар рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Моторола g60 6/128gb haze gray, Замовлення №301398272

Вперше купував на Алло, та вперше купив Моторолу. Замовлення в магазин прийшло 19.12, на мій день Ангела. Прийшла смс, я приїхав, мені показали нюанси і я оплатив. Поки всим задоволений. Мобілка гарно працює, хоча без кнопок знизу незвично. Але якщо не звикну поверну. Дякую за якісний гаджет по найнижчій ціні. І за приємне обслуговування в місті Рівне в Злата Плаза)
Відповідь представника «ALLO.ua»
Дякуємо Вам за відгук. Дуже сподіваємося побачити Вас незабаром знову.
Serya Nosov рекомендує цей магазин

Купив: Сковорода polaris prevens 26, Замовлення №400708222

Все хорошо цены норм буду брать
Vladislav Velichkovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Набір головок торцевих Top Tools 38D520, Замовлення №106284327

Все сподобалось! Товар та ціна - дуже гарні, краще знайти було важко. Обслуговування в пункті видачі, теж сподобалось - багато часу не зайняло. Рекомендую, АЛЛО !!!
Відповідь представника «ALLO.ua»
Дякуємо Вам за відгук. Дуже сподіваємося побачити Вас незабаром знову.
Maxim Shevtsov рекомендує цей магазин

Купив: Redme note 10pro, Замовлення №301401140

Сделал заказ, на месте поменял на заказ на сумму выше. Консультация по максимуму. Продавец четкий. Со всем помог. Рекомендую. Телефон брал на подарок, мама довольна )
Благодарим Вас за отзыв. Будем рады видеть Вас снова.
zinkclave не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Конструктор Xiaomi Mi Bunny Building Block, Замовлення №106308736

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо Вам вибачення за цей неприємний інцидент. Будь ласка, перешліть Ваш відгук із зазначенням номера замовлення або контактного номера на електронну адресу roy@allo.ua щоб ми змогли розібратися в ситуації.
Після того, як тут з'явилася відповідь представника. Через кілька годин до мене зателефонував представник АЛЛО і повідомив, що я можу зарезервувати товар але попередньо зробивши передоплату за нього. Тобто магазину мало того, що покупець сам приїде до магазину де залишився товар, так ще й щоб його зарезервувати - треба зробити передоплату. Представник не знав, що товар не комплектний і звісно не новий і не знав, що я залишив відгук на "HOTLINE". В магазині нема обміну інформацією взагалі. І єдине пояснення від представника, вибачте ми не знали, нам не сказали, ми будемо щось робити і незрозуміло що. Деякі магазини, за те, що покупець зарезервує товар і приїде його купити до магазину, нараховують бонусні гривні. Але виключно, тільки "АЛЛО" вимагає ще й передоплату. Це якась злісна неповага до покупців.
20 грудня 2021 Відповісти
Вчора завітав до магазину глянути на товар. Товар дійсно використовувався, всі пакети з деталями відкриті, є частково зібрані елементи, помітні сліди використання, зокрема потертості і бруд. Це ніяк не новий товар. В компанії нема зв'язку між торговельними точками і інтернет підрозділом, як результат в інтернет магазині наявна невірна інформація про товари.
21 грудня 2021 Відповісти
Тетяна Козакевич рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Фітнес браслет Mi Smart Band 6 NFC, Замовлення №770176

Дуже швидко, якісно і ввічливо.