Andrew Kaz не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смартфон Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black

Apelsin 37 не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядний пристрій MagSafe Charger 15W (MHXH3ZE/A) White, Замовлення №302772661

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Petro33 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Ноутбук Xiaomi Laptop Pro 14 i5/16G/512G (JYU4419CN) (У1), Замовлення № 302794346

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Інформацію буде перевірено. Додатково Вас проінформуємо. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Stexz не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Смартфон Galaxy A34 5G 8/256GB Silver (SM-A346EZSE)

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас написати на електронну адресу kukurudza@allo.ua, більш детальніше, щоб ми змогли розглянути дану ситуацію. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Bulkarr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Праска з парою EDB1740LG, Замовлення №107649106

Своєчасна доставка, приємний персонал на точці видачі
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Viktoriya Litovchenko не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: beko, Пральна машина Beko WUE6511XSW, Замовлення №401169260

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Наталія Ханіна не рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Хотів купити: Електропила CSE-2840 (844130)

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день, Наталія. Приносимо вибачення за незручності. Ваш відгук передано нашим експертам для ретельного аналізу та вжиття заходів для покращення якості наданих нами послуг. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Мені це вже не важливо) я для інших користувачів написала. Не думаю, що щось зміниться на краще, дивлячись на попередні відгуки, що люди писали до мене. І назва Департамент Турботи про Клієнтів - не відповідає дійсності, на жаль
14 березня 2024 Відповісти
phntm не рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Хотів купити: Фітнес-браслет Galaxy Fit3 Silver (SM-R390NZSA)

Зробив замовлення на сайті з самовивозом із магазину, бо інших варіантів доставки не було. Через деякий час зв'язалися зі мною та уточнили, коли я планую забрати товар — повідомив, що на наступний день. Також сказали, що товар резервується на 5 днів. Наступного дня у магазині цей товар був лише з вітрини. Про те, що товар буде бувшим у вжитку та з вітрини, мене ніхто не попередив, доки я не приїхав до магазину.
Добрий день. Ми вдячні за Ваш відгук і прошу вибачення за дану ситуацію. Будь ласка, надайте нам інформацію щодо дати Вашого відвідування магазину та Вашого контактного номеру телефону, щоб ми могли розібратися у ситуації. Прошу Вас продублювати відгук із зазначенням цієї інформації на електронну адресу roy@allo.ua. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
8 березня 2024 Відповісти
Денис Скакун рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №302699429

Купив в оплату частинами, телефон приїхав швидко, все пройшло добре.
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Денис. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину! З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
29 лютого 2024 Відповісти
StanS рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Валіза Luggage 20" Grey, Замовлення №302805332

Без жодних проблем зробив замовлення на сайті, у вайбер прийшло повідомлення, коли зможу його забрати у магазині. Після повідомлення на вайбер, що замовлення вже чекає в магазині, знову ж таки без проблем забрав його в магазині, оплативши карткою.
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Станіслав. Ми дуже вдячні за Ваш час і відгук. Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
29 лютого 2024 Відповісти