Roma Tsar не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE75Q77A

Нет в наличии,предлагают другой
Андрей Мазур не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Хотів купити: Електрична духовка Gorenje BOS6737SYB

В очередной раз ни одного из товаров заказаных мной нету, но предложили другие товары, которые в других магазинах продаються дешевле. Из 3-х товаров сказали что должен оплачивать доставку каждого товара отдельно. Нерекомендую.
ruga не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung UE55CU8002

Denipipia не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Samsung Bespoke WW11B1704CGE

Немає в наявності. Треба чекати поки вони куплять у постачальника.
Евгений Вдовин не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Хотів купити: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34

Магазин выставляет не актуальную цену
Відповідь представника «HI-TECH.com.ua»
Евгеній, підкажіть, будь ласка, Ваш номер замовлення або коли звертались і з ким спілкувались для уточнення?! Ми завжди зможемо запропонувати найкращу ціну на товар, допоможемо Вам зекономити час, надати актуальну інформацію, перевірити та доставити товар - зробимо все щоб покупка була комфортною.
Rodion рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Samsung QE55QN95CAUXUA, Замовлення №328993

Чудовий магазин, і я дуже задоволений товаром і обслуговуванням. Менеджер Юрій надав мені всю необхідну інформацію про товар, терміни очікування та можливі альтернативи. Його професійний підхід був дуже корисним для мене. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «HI-TECH.com.ua»
Родіон, щиро дякуємо за оцінку нашої роботи. Раді, що все сподобалось! Надіємось, це не остання Ваша покупка в Hi-Tech. Насолоджуйтесь переглядом))
Марія Воробей рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №1086

добрий день, забирала самовивозом. Все сподобалось, можу рекомендувати магазин Менеджеру Ільї окрема подяка
Відповідь представника «HI-TECH.com.ua»
Марія, дякуємо Вам за покупку та позитивний відгук!
Sergey Kozachenko не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65Q80C

На хотдайн та на сайті ціна на рівні 30800 грн. А коли телефонуєш то кажуть, що актуальна ціна 34000 грн
Yevhenii Dzhus не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 жовтня 2023

Купив: Bosch HBG635BW1, WHIRLPOOL SP40 801 EU, Витяжка декоративна Elica TUBE PRO ISLAND IX/A/43, Посудомийна машина Bosch SPV4XMX16E, Пральна машина автоматична Samsung WD8NK52E3AW, Замовлення №329889

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

В магазині гарні ціни, але зі строками аболютний провал. Замість обіцянних вислати завтра відправили частину товару аж через 12 днів, частину досі чекаю. На додачу в холодильника відвалюється резинка, але то брак з заводу, скоріше за все.
WD не рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max