Алексей Велидчук не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung UE55CU7172

Не має в наявності
Відповідь представника «HI-TECH.com.ua»
Дякуємо за відгук. Дана модель телевізора є в наявності. Не бачимо Вашого замовлення в системі. Будемо раді Вам допомогти придбати телевізор по найкращій ціні. 044-206-52-52 наберіть в робочий час будь ласка.
Dioptriy не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Sony KD-43X85K, Телевізор Sony KD-43X85K

товара у них нет. предлагают хуже и дороже всегда.
Евгений Данилов рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Melitta Passione OT Silver , Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione OT Silver F53/1-101, Замовлення №20450851158596

Олег Панин не рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Siemens KG39NXX316, Замовлення №5375414121524259

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

KonstantinF не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX32E

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

залишив замовлення, передзвонили, сказали що чекати два тижня та ціна буде значно вище вказаної на сайті. Але на сайті ціна не змінюється.
wildbroll рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65QN90C, Замовлення №340148

Давно хотів телевізор батькам, але вагався з цінами і т д, також були сумніви щоб не надурили, сам в Зсу наразі нема як провірити...набрав, відразу відповіли...консультант Євген, без зайвих балачок ,чітко пояснив...так як це 65, боявся аби Новапошта доставила без проблем.замовляв на биті пікселі перевірку, + хлопці налаштували Тв, дуже дякую..всім задоволений і однозначно рекомендую!
Олег Гукал рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Телевізор самсунг TQ65QN85C, Телевізор Samsung QE65QN85C, Замовлення №20450841862613

Светлана Трегуб не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Хотів купити: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

У наявності у магазині немає, а на hotline є у переліку
Yuliia Voldanenko не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65Q67B

Не рекомендую, бо ціни на сайті не відповідають реальності. Після замовлення, Вам у особисті повідомлення запропонують на хвилинку декілька! діапазонів цін і всі будуть вище ніж вказано на сайті. Якзо покупців це влаштовує, то від ціни відразу накидуйте декілька тисяч зверху, щоб зрозуміти яка буде ціна.
Vlad_8970 не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Samsung WW11B1944AGB

Товара нет в наличии, убран не был.