Oleksandr Sokolovskyi не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор LG OLED42C3

Магазин розміщує різні ціни на один і той самий товар - всі що по найнижчей вартості продавати не збираються, тільки привертають увагу, далі розказують що за таку ціну продати не можуть, озвучують різні причини. Фактично якщо не вдалось Вам продати дорожче за середню ринкова вартість - то відмовлять з будь яких причин. Це другий подібний магазин де я намагався купити по найнижчей вартості. Схема одна і та же.
Димас Димас рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV4XMX28E, Замовлення №338645

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купували в цьому магазині посудомийку. Моделі яку ми шукали не було в наявності,але менеджер підібрав модель згідно наших побажань. Домовлялись,що привезуть за 10 днів, але привезли за тиждень. Посудомийку вже випробували-працює чудово! Не дивлячись на те ,що ціна трохи вища ніж на сайті- покупкою задоволені! Дякую за чудовий сервіс і якісний товар!
1936 рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Духова шафа , Замовлення №1

_Mira_ рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: телевизора Samsung QE77S90C, Телевізор Samsung QE77S90C, Замовлення №4597

Alex рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE85QN85C, Замовлення №337728

Віктор Саварин рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: LG 32LQ63806, LG 32LQ63806LC, Замовлення №1701080499/60/336208

Дякую, що підказали з дрібними нюансами по 06 , щоб потім не мати проблеми з українською мовою та іншим регіоном тощо. Всім рекомендую, й ціна найнижча була
Mightymad рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE65S90C, Замовлення №335730

Хороший магазин, все пройшло дуже добре, по телефону мене хорошо проконсультували, менеджер надав всю інформацію, попередив про особливості моделі, надав рекомендації (корисні рекомендації :) ), ну і все прийшло як домовлялись, в мене жодних претензій, я повнсятю задоволений процесом покупки, сервісом і ціною. Для повноцінного враження залишилось перевірити сервісне обслуговання, але сподіваюсь що з телевізором все буде ок :D
Андрей Матющенко не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65S90C

Ціна відрізняється від заявленої на хотлайн і на їхньому сайті приблизно на 8000 грн, тобто приблизно на 15%.
Vova1711 не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE75Q80C, Замовлення №Замовлення Магазин не Дає

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

несоответствует заявленной цене
4 грудня 2023 Відповісти
Тимур Шикалов не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82O OX

дві позиціі телефонував нема жодноі,виставляють найнижчу ціну заради щоб ім подзвонили, потім пропонують інші моделі