Nazarioo0 не рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Подовжувач UGREEN AV118 3.5mm Male to 3.5mm Female 1.5m Black 10593 (90402034), Замовлення №900000053254156

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Назарію, ми завжди намагаємося стежити за якістю обслуговування, щоб кожен наш покупець залишався задоволений. Наше завдання якомога швидше розібратися в тому, що трапилося і зробити все можливе, щоб більше подібна ситуація не повторилася. Ваш відгук вже зафіксовано та перенаправлено до відповідного відділу. Номер Вашого звернення - SR00009449. Приносимо щирі вибачення за доставлені незручності. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Jack2018 не рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: БФП Kyocera

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Взяв рахунок для оплати. Була виконана оплата на рахунок у безготівковій формі.Через 2 години після оплати передзвонили і сказали що товару нема в наявності. Запропонували цей же товар майже на 2000 грн дорожче. Гроші у безготівковій формі повертали майже тиждень після декількох моїх дзвінків їм.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності. Повернення грошових коштів відбувається автоматично, одразу після скасування замовлення. Термін повернення коштів становить - 5-7 робочих банківських днів. Ми дякуємо Вам за залишений відгук про наш магазин. Бажаємо надалі тільки приємних покупок. З повагою, Ірина Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
По закону чітко прописано до 7 календарних днів, як можно давати відповідь не зная закону?
29 серпня 2022 Відповісти
Alexandr Somov не рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 12 mini 128GB Black (MGE33)

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олександре, для нас дійсно важливо розібратися в ситуації, так як кожен клієнт є для нас цінним і його думка про нашу компанію. Саме тому ми хочемо Вас направити на нашу ел. пошту: VasheEldorado@eldorado.ua. В листі вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону, на який було оформлено замовлення, щоб ми могли прояснити всі деталі та розібратися в ситуації. Очікуємо від Вас лист. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Продолжение саги возврата денег. То что в пятницу говорили что в понедельник бухгалтерия вернет деньги, оказалось все неправда. потому что сегодня они уже говорят что вернут в четверг. И на мой вопрос почему именно в четверг, а не сегодня они комментируют это тем что отдел логистики ничего не говорит, и они направили запрос на Новую почту с вопросом где телефон. Только почему я должен ждать их разбирательства с новой почтой если мне телефон от них уже ненужен, а прошу только вернуть мои деньги, но нет у них на все стандартный ответ - ваш вопрос решается ждите ответа. Но понятно что никто не звонит и ничего не делает.
1 серпня 2022 Відповісти
NIkita M не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: iphone 13 mini, Замовлення №c079-015289

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

отправка товара через 10(!) дней причем заказ в системе появился только через 4, и это при том, что я звонил им и писал каждый день с момента заказа и до отправки. Стоит им получить ваш номер телефона или почту, они тут же начинают слать вам рекламу по смс и почте, а если вы заблочите их, то не сможете войти в лк, в котором заказ, к стати, так и не появился. Чек от компании с названием какой "Диеса" а не Эльдорадо, боюсь даже представить возврат или гарантийный ремонт с этим магазином.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Для нас буде важливим розібратися в цьому питанні якомога скоріше. Будемо вдячні, якщо Ви посприяєте нам, відправивши своє звернення на нашу ел. пошту: VasheEldorado@eldorado.ua та вкажете свій контактний номер телефону. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Ксенія Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
SERJIO не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Хотів купити: Edifier 1855, Замовлення №900000053236211

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Нам щиро шкода за виниклу ситуацію. Ми завжди намагаємося стежити за якістю обслуговування, щоб кожен наш покупець залишався задоволений. Ваше звернення вже зафіксовано та перенаправлено до відповідного відділу на уточнення. Номер звернення - SR00008789. Прохання очікувати на зворотній зв'язок. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Дякую за допомогу. Вирішили питання позитивно.
30 липня 2022 Відповісти
Olexsandr Melnychuck не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олександре, дякуємо Вам, що поділилися з нами даною ситуацією. Для нас важливо розібратися в тому, що трапилося та поліпшити якість обслуговування. Прохання написати своє звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua та вказати номер телефону, на який було оформлено замовлення. Чекатимемо Вашого листа. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Описав я свою проблему на вашу ел. пошту, наче все норм, зі мною звязались відносно швидко, на протязі пів дня, запропонували вирішення проблеми, відправляють за 89 грн, в додаток ще знижка пару гривень на деякі товари (дрібниці но все ж таки приємно)...........але не проходить і дві години як дзвонить представник магазину і говорить - подзвоніть на гарячу лінію і відмовтесь від замовлення, бо ми не можемо вам все відправити........................ як це розуміти??? Ви ж запевнили, що все є в наявності і вже завтра відправите.........нікуди не дзвонив і нічого не скасовував , бо підозрюю, що потім знову будуть неясності з вартістю доставки ..... вдруге за два дня така неприємна ситуація, зовсім не гарно як для такої популярної мережі....
Представник магазину «Eldorado.ua»
Олександре, дане питання вже прийнято в роботу. Обов'язково Вас проінформуємо про результат. Повторно приносимо щирі вибачення за завдані незручності. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
28 липня 2022 Відповісти
Мушу написати ще й і Вам як вирішилась чи правильно буде не вирішилась моя проблема, може з іншими не буде такої ситації в подальшому......... або ще й ситуація з моїми замовленнями вирішиться краще, а не ніяк.............передзвонили до мене по попередніх скаргах знову, сказали, що так, одна позиція товару в непридатності і ми не можемо вам її відправити, ми Вам пропонуємо відправити 2 позиції за 89 грн. доставка, а відсутня на магазині позиція поїде з іншого магазину безкоштовно там три одиниці товару, тобто одну вам точно підберуть справну, наче норм пропозиція, але по досвіду з попередніх трьох чи то й більше спроб зробити замовлення, кажу - уточніть чи точно є в наявності............. через 15 хв передзвонюють і кажуть, що ні, немає в наявності.......... мало знову не попав в неприємну ситуації з вашим магазином.......... і результат спроб зробити замовлення у вас вийшов такий - погане враження від магазину, зіпсовані нерви і витрачений час.........Судячи з мого досвіду подумайте сто разів перед тим як робити замовлення у даного продавця
28 липня 2022 Відповісти
Сергій П не рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Замовлення №С079-00233993

Нікому не раджу цей магазин. Замовив у них праску. На НП оглянув товар візапльно/ ніби все добре. Водночас вдома дружина зауважила, що на прасці відсутня зовнішня пластмасова кришка. Крім того на прасці присутні подряпини та потертості. На сьогодні Магазин відмовляється повертати чи обміняти некомплеатний товар.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Сергію, для нас буде важливим розібратися в цьому питанні якомога скоріше. Будемо вдячні, якщо Ви посприяєте нам, відправивши дане звернення на нашу ел. пошту: VasheEldorado@eldorado.ua. Також, для вирішення ситуації, прохання прикріпити до листа наступну інформацію: - фото чеку про оплату товару; - фото товару та пошкодження; - фото пакування з різних сторін; - фото шильдика на товарі (серійний номер виробу). Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
ApostoL2023 не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Конвектор RODA RSP-1500EU, Замовлення №C079-00231236

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня, Олексію. Ми розуміємо всі Ваші переживання щодо ситуації, що склалася. Ні в якому разі не хотіли Вас підводити та розчаровувати. Нам дуже шкода, що так сталося. Ваш відгук зафіксовано та направлено до відповідного відділу. З повагою, Ірина Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Добрий день , а ще у вас немає доставки укрпоштою не всі люди живуть в містах а проїзд в місто це час і гроші, ще один мінус у вас на сайті доставка новою поштою стоїть 450 гривень до відділення, звідки такі ціни а адресна буде коштутувати всі 550, я замовив вчора в Харькові такий же елетроконвектор за 2360 гривень , мені в той же день віправили ціна 144 гривні з упакуванням а якщо наложений платіж то 200 гривень доставка з пересиланням грошей і сьогодні моє замовлення в 17 годин прибуде у віддідення для отримання, тому висновки робіть самі
23 липня 2022 Відповісти
Viacheslav Nik не рекомендує цей магазин
17 липня 2022

Хотів купити: Конвектор SATURN ST-HT8666, Замовлення №900000053223780

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Eldorado.ua»
В'ячеславе, ми завжди намагаємося стежити за якістю обслуговування, щоб кожен наш покупець залишався задоволений. Наше завдання якомога швидше розібратися в тому, що трапилося і зробити все можливе, щоб більше подібна ситуація не повторилася. Ваш відгук вже зафіксовано та перенаправлено до відповідного відділу. Приносимо щирі вибачення за доставлені незручності. З повагою, Альбіна Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Олександр Васильович Гонцарюк не рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Хотів купити: хлібопіч Містері МБМ 1211, Замовлення №079-00219839

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня, Олександре. Ми приносимо щирі вибачення за доставлені незручності. Описана Вами ситуація, звичайно, є неприпустимою. Ми проведемо перевірку зазначених фактів для вжиття заходів та виключення в майбутньому подібних ситуацій. З повагою, Ксенія Служба підтримки клієнтів "Ельдорадо"
Коли скасовував замовлення 11.07. 2022 р. два менеджера Олена та Яніна запевнили мене, що гроші які сплатив 04.07.2022 р. повернуться до мене на протязі від 15 хвилин, але не пізніше доби. Сьогодні інший менеджер мене \"порадував\", що гроші повернуться до мене за два тиждні, тобто 25.07.2022 р. Таким чином, цей магазин буде користуватись моїми грошами три тиждні. Впевнений, що це не останній сюрприз від ельдорадо, не здивуюсь, якщо з мене ще і стягнуть комісійні за перерахунок коштів....
15 липня 2022 Відповісти