widowmaker не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Хотів купити: PowerWalker VFI 3000 TGB

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Шкодуємо, що Ви зіткнулися з такою ситуацією та дякуємо за докладний опис. Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в цій ситуації і поліпшити якість обслуговування. Ваше звернення було передано до відповідного відділу. Зробимо все можливе, щоб допомогти в вирішенні цієї ситуації. Прохання очікувати на зворотній зв'язок. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Відреагували на скаргу, сказали що оце друге повідомлення - це відмова таки на друге замовлення, але із тексту цього звісно не видно, на що я вказав менеджеру. Сказали виправлять, але від того не легше.
8 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua» відповів на коментар widowmaker
Приносимо вибачення за доставлені незручності. Вам було нараховано бонуси на наступну покупку. Тому будемо раді бачити Вас знову та ми не підведемо. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
9 грудня 2022 Відповісти
rostikslav рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Універсальна мобільна батарея SWISSTEN Power Line Bank 30000mAh Black (8595217479838), Замовлення №900000053364478

Не сподобалося: оформлення замовлення

Все хорошо, товар был в наличии,забрал в тот же день. Вполне акдеватная цена за данный повербанк.Благодарю.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня. Ми дуже вдячні за приємні слова та раді, що Вам все сподобалося. Приємного користування! З повагою, Ксенія Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Роман Грищенко не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Набір BOSCH X-Line, Замовлення №900000053360746

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

N900000053360746 Знов на ті же граблі то вони ножа не поклали в набір ножів мусив замовляти в іншому магазині,а заре відмінили оплачений товар,більш ні ногою сюди!
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в цій ситуації і поліпшити якість обслуговування. Тому просимо Вас направити це звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua і описати більш детально ситуаціїю, яка склалася. Очікуємо Вашого листа. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Вже відправив вам скріни і позвонив в службу підтримки треба чекати до 14 днів щоб повернули кошти
7 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua» відповів на коментар Роман Грищенко
Романе, дякуємо за зворотній зв'язок. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Прохання очікувати повернення грошових коштів. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
9 грудня 2022 Відповісти
Игорь Левченко не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Koss Porta Pro Wireless

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Ігоре, нам дуже шкода, що Вам довелося опинитися в даній ситуації. Ми завжди намагаємося стежити за якістю обслуговування, щоб кожен наш покупець залишався задоволений. Будемо Вам вдячні, якщо перешлете дане звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua та вкажете контактний номер телефону, на який було оформлено покупку. Дякуємо за відгук. Очікуємо на Ваш лист. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
nr_danaaa не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Універсальна мобільна батарея SETTY 2000mAh Black, Замовлення №CO79-00374500

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Нам завжди важливий кожен покупець, який приходить до нас за покупками товару і послуг. Ми хотіли б розібратися в тому, що трапилося якомога швидше. Допоможіть нам це зробити, відправте своє звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua та вкажіть контактний номер телефону. Очікуємо на Ваш лист. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Ashtone Ash не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Поверхня індукційна BEKO HII 64200 FMT, Замовлення №900000053355193

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Можуть відвантажити не новий товар по ціні нового, ні чим допомогти не можуть. Повернення коштів до 2 тижнів. Не раджу взагалі ніяк звязуватись з цією конторою.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Ми шкодуємо, що Ви залишилися незадоволені роботою нашого магазину. Ваш відгук не залишиться без уваги. Ми проведемо перевірку зазначених фактів для вжиття заходів та виключення в майбутньому подібних ситуацій. Ваше звернення зафіксовано та перенаправлено до відповідного відділу. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Виталий Симонов не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Електроковдра ESPERANZA Blue Velvet (EHB001), Замовлення №900000053313164

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Віталію, приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Ваше звернення я зафіксувала і передала відповідальним співробітникам. Прохання очікувати зворотний зв'язок. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Sergey рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Набір чашок ARDESTO 320 мл 2 шт (AR2637G), Замовлення №900000052496207

Замовив, привезли швидко, забрав без проблем, рекомендую
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Сергію, ми дуже раді, що замовлення було виконано настільки добре, що Вас спонукало про це залишити позитивний відгук. Бажаємо Вам тільки приємних покупок в магазині "Ельдорадо". Дякуємо за рекомендацію! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Eugene не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 вересня 2022

Купив: AirPods Pro (2 Gen)

Мій комментар не актуальний, так як вийшло не порозуміння
Mix рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Хотів купити: Ноутбук HONOR MagicBook Pro 16 (HYLR-WFQ9), Замовлення №C079-00266871

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Ми дякуємо Вам за залишений відгук про наш магазин. Для нас цінно, що Ви поділилися з нами своїм досвідом покупки в магазині Eldorado. Ваші коментарі будуть враховані для поліпшення нашого магазину. Головне - для Вас. Приходьте до нас знову! З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua