Love Is рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Elenberg MS 2007, Замовлення №№ 900000053389433

В теперішній час,максимум інформативності та приємна оперативність. Дуже задоволена.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Добрий день. Спасибі Вам, що поділилися з нами враженнями про покупку і якості обслуговування в інтернет-магазині. Наші менеджери інтернет-магазину завжди раді допомогти в підборі товару з найбільшою вигодою для клієнта. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Aleksey-TM рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Планшет LENOVO TAB M8 WiFi 2/32 GB Iron Grey, Замовлення №900000053099675

4 января сделал заказ на планшет, оплатил через сайт по банковской карте, доставка самовывозом.В самом магазине в наличии не так много товаров, потому уже не первый раз доставляют со склада. 6 января пришла смс, что товар уже на отделении и можно забирать. В очередной раз был рад покупке и обслуживанию.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Не існує більшого заряду у житті, ніж розуміння, що наша діяльність приносить людям радість та погляд із вдячністю в очах. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Олег_1 рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Замовлення №900000053095311

Менеджери допомогли підібрати необхідний товар, так як того, що обрав і оплатив не було в наявності по факту, нажаль. Але кошти повернулись напротязі дня, не думав, що так швидко буде, за звичай до 7 днів. Доречі, порекомендували досить непоганий аналог
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олеже, дякую за Ваш відгук! Нам надзвичайно важливо мати зворотній зв'язок з нашими клієнтами, адже це дає можливість розуміти наскільки якісний сервіс ми надаємо і надалі працювати над покращенням обслуговування. Нам дуже шкода, що замовлення так і не вдалося забрати. Всі витрачені кошти ми повернули на карту. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Гарного Вам дня і бережіть себе! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Irina Konnova рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi EC 685.M, Замовлення №900000053087932

В целом хорошо,но иногда пытаются заставить купить лишнее. Из хорошего могу сказать то, что всегда позволяют проверить товар перед оплатой.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Ірино, дякуємо Вам за відгук та критику! Передали керуючому магазином Ваше звернення і провели роботу з персоналом за якістю обслуговування. Ми раді, що покупка в нашому магазині залишила у Вас позитивні спогади. Приходьте до нас ще. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Павло Капущак не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Хотів купити: Карта пам\'яті APACER 64GB microSDHC class 10 UHS-I U3 V30 (AP64GMCSX10

Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день. Павло, ми завжди намагаємося стежити за якістю обслуговування, щоб кожен наш покупець залишався задоволений. Будемо Вам вдячні, якщо напишете нам на ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.uа. В листі вкажіть номер телефону, на який оформлювали покупку та опишіть, будь ласка, виниклу ситуацію більш детально. Дякуємо за відгук. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
5 січня 2023 Відповісти
Johnny Mnemonic рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Ресивер наземного мовлення Romsat T8020HD, Замовлення №900000052005043

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня. Ми дуже вдячні за приємні слова та раді, що Вам все сподобалося. Приємного користування! З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Holo не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Монітор Philips 278E1A/00, 278E1A/01, Замовлення №79-290511

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купил у данного магазина монитор, цена была завышена, но думал зачем рисковать, лучше переплатить немного но купить у проверенного магазина. Монитор сломался через 2 месяца использования, и я понес сдать. На данный момент его ремонтируют уже почти ДВА месяца!! Поддержка вообще не отвечает, и максимум что делает - это пишет «запросики» в сервисный центр. Если вам ценно ваше время, то ни в коем случае не покупайте в данном магазине!
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Доброго дня! Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в цій ситуації і поліпшити якість обслуговування. Тому просимо Вас направити це звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua.і вказати номер телефону, на який було зроблено замовлення та номер накладної за якою було здано товар на ремонт Очікуємо Вашого листа. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
UPDATE: 2 месяца я ждал замены товара, мне говорили что товар на складе и что скоро приедет… По итогу оказалось что у них в магазине больше не продается данный товар, по этому единственный вариант был возврат денег. Ну а мониторы за ДВА месяца на рынке Украины повысились в цене, а возвратили мне старую. Компенсаций или извинений естественно тоже не было. ЛЮДИ, поверьте, какие бы классные и выгодные цены вы в этой конторе не видели б - НЕ ВЕДИТЕСЬ! Вы заплатите своим потраченным временем и нервами гораздо большую цену.
23 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua» відповів на коментар Holo
Доброго дня! Дуже прикро, що Ви не задоволені нашою роботою. Ні в якому разі не хотіли Вас підводити та розчаровувати. Приносимо вибачення за доставлені незручності. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
4 січня 2023 Відповісти
Maximu не рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Saturn st-nt8667, Замовлення №71136075

Сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Представник магазину «Eldorado.ua»
Доброго дня! Шкодуємо, що Ви зіткнулися з такою ситуацією та дякуємо за докладний опис . Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в цій ситуації і поліпшити якість обслуговування. Ваше звернення було передано до відповідного відділу. Зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні цієї ситуації. Прохання очікувати на зворотній зв'язок. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
16 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день. Прохання написати на нашу ел. пошту VasheEldorado@eldorado.ua. В листі необхідно вказати: контактний номер телефону, адресу магазину, в який Ви зверталися та номер заявки на ремонт. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
19 грудня 2022 Відповісти
Maximu відповів на коментар Eldorado.ua
Добрий , я вам тут відповім ) Адреса Гната Хоткевича 1В Номер магазину С264 Номер заявки на ремонт С264-004575 Номер телефону вказаний у заяві на приймання від покупця .
24 грудня 2022 Відповісти
Александр Семененко не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Електрочайник ELENBERG KS 8702, Замовлення №С079-00384390

Представник магазину «Eldorado.ua»
Доброго дня! Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в цій ситуації і поліпшити якість обслуговування. Тому просимо Вас направити це звернення на нашу ел. адресу: VasheEldorado@eldorado.ua і надіслати фото пошкоджень товару. Очікуємо Вашого листа. З повагою, Олена Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
13 грудня 2022 Відповісти
Александра Алексеева не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Хотів купити: Миша Trust Yvi Wireless Blue (19663), Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IJL7 Cloud Grey (82LX0073RA), Замовлення № 900000053359985

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олександро, приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. Ми вже зафіксували Ваше звернення та направили до відповідного відділу. Згідно з інформацією, з Вами вже зв'язалися з даного питання. Вибачте за такий неприємний досвід та витрачені нерви. Будемо виправлятися! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua