Юлия Ситар рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Навушники TWS QCY T13 White, Замовлення №150930

Замовляла навушники, коханому на подарунок, магазин одразу зв'язався зі мною, ввечері вислали, наступного дня отримала замовлення, дуже гарна якість товару, тому замовила іще одні собі, рекомендую і товар і продавця
Відповідь представника «Kokos»
Юлия Ситар, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!)
Олександр рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №0000150384

Не перший раз купую в кокосі Можна сміливо забирати на пошті не робивши Там розпаковку!) Даний магаз рекомендую!)
Відповідь представника «Kokos»
Олександр, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Denys Davydovych рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Nord 2 5G 12/256GB Gray Sierra, Замовлення №149952

Хороший магазин, все чітко й швидко. Дякую)
Відповідь представника «Kokos»
Denys Davydovych, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Олег Поліщук рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Телефон Blackview A90 4/64GB Purple, Замовлення №148713

Відповідь представника «Kokos»
Олег Поліщук, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Владислав рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Green (SM-S901BZGG)

Відповідь представника «Kokos»
Владислав, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Leo Wire рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/512GB Panda White, Замовлення №148752

Все дуже круто. Приємні ціни. Момент замовленя і і час отримання замовлення 2 години.
Відповідь представника «Kokos»
Leo Wire, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Nadiia Vasylivna рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Смарт годинник Huawei 3

Дуже приємний оператор, відповів на всі питання, а їх було багато. Товар був запакований. Усе легко підключила. Дуже швидка доставка (замовила в п'ятницю після обіду, у суботу в мене, а це 450км відстані).
Відповідь представника «Kokos»
Nadiia Vasylivna, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо!
Юра Фельцан рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 16/512GB 5GGrey (SM-X906NZAF), Замовлення №148248

Продавець відзвонився дуже швидко все і все дуже швидко оформив відправив в тойже день на слідуючий планцет був в мене ціна відповідна якості продавець 10/10
Відповідь представника «Kokos»
Юра Фельцан, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Мария Савка рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Black (SM-G975FZKD)

Все влаштувало, хороший сервіс та ціни.
Відповідь представника «Kokos»
Мария Савка, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Павел Кулиниченко рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Green (SM-S901BZGD), Замовлення №0000148176

Приветливые и красивые девушки распаковали и настроили свежеприобретенный смартфон Самсунг S 22 по очень хорошей цене,выписали гарантию на год, по скидке предложили зарядное устройство. Отличный магазин - рекомендую?
Відповідь представника «Kokos»
Павел Кулиниченко, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!