Gooddyak рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Воздуховоди та супутнє, Замовлення №ЕКТ00006264

Справжні професіонали! Чудовий сервіс! Цінують кожного клієнта незалежно від обсягу покупки!
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Доброго дня! Нам приємно таке чути. Раді були допомогти, чекаємо знов.
rawavlad рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Канальний вентилятор Вентс Стрім 150/160 EC , Замовлення №ЕКТ00007649

Все гуд!) Замовив. Отримав. Оплатив.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Наші вітання! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Нехай придбаний Вами канальний вентилятор працює справно довгий час.
Vira Yarovan рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Кондиціонер , Спліт-система Cooper&Hunter VITAL CH-S09FTXF-NG, Замовлення №111561

Чудовий магазин, все вчасно, просто, встановлення було хорошим
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Саме час попіклуватись про кондиціонування, адже літо вже наближається, тому Ви вчасно замовили техніку і монтаж. Все робимо на совість, користуйтесь із задоволенням!
Анатолій Моторний рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Набір труб для вентиляції, Замовлення №12345

Все пройшло добре, замовлення доставили швидко
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо! Ми вдячні за Ваш відгук та рекомендацію. Були раді стати у нагоді.
Bohdan Zadorozhnyy рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Спліт-система Samsung AR09TXHQASINUA, Замовлення №БНВ00002756

Все чудово, встановили швидко. Рекомендую!
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Ми пропонуємо не тільки якісний товар, а і своєчасний монтаж з гарантією, щоб придбана Вами спліт-система радувала Вас якнайдовше, тож всі роботи проводимо на совість. Звертайтесь до нас ще.
Loki_Software рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: монтаж бойлера , Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy ModEco Cloud (GCV 80 47 24D C22 ECW), Замовлення №111351

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Доброго дня! Нам дуже шкода, що вийшла така ситуація. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук, ми взяли до уваги всі Ваші зауваження і побажання, та вже працюємо над вдосконаленням монтажних робіт. Наша служба підтримки завжди на зв'язку, тому оперативно відреагували на Ваше звернення з приводу ситуації, що сталася. Щиро вдячні за розуміння!
Igor Sultanov рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Постфильтр и минерализатор, Замовлення №111279

Очень положительно и оперативно решили возникший вопрос
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо! Оперативність – наше друге я, тож були раді допомогти. Звертайтесь з приводу придбання необхідної техніки до нас ще, допоможемо, роз'яснемо. Завжди раді.
Dmitry Krinskiy рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Водонагрівач Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim Dry Heat , Замовлення №Замовлення БНВ00002467

Відразу після оформлення замовлення зі мною зв'язались і домовились про доставку та монтаж бойлера. В суботу мені встановили, як я і просив. Працівники, які встановлювали були ввічливі, в бахілах, проконсультували і дали поради щодо початку користування бойлером. Встановили його десь за годину, видно, що майстри. Дуже дякую за чудовий сервіс та пунктуальність.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Дмитро! Ми надзвичайно вдячні Вам за ці слова, додані фото та рекомендацію! Тішимось, що у Вас залишились позитивні враження від співпраці з нами. Кожна така рекомендація дає нам сили та натхнення!
Василь Лозинський рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Кондиціонер, Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL CH-S09FTXAL-WP(I), Замовлення №109957

Купив кондиціонер + його установку. Менджер зв'язався практично відразу, узгодив час доставки/установки. Майстри приїхали в чітко визначений час, дуже гарно/якісно/швидко установили. Оплата була здійснена: за кондиціонер безпосередньо на сайті, за установку - майстрам після виконання роботи карткою на їхній термінал. Обслуговування чудове.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Василю! Дякуємо за рекомендацію, позитивний відгук про нашу роботу і зручність використання нашого сервісу. Стараємось створити максимально комфортні умови придбання і монтажу нашого обладнання. Звертайтесь за потреби знов.
migoweb рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston BLU1 ECO 100V 1,8K PL DRY HE (3201458), Замовлення №ЕКТ00006840

Дуже задоволений сервісом та бойлером.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Ми щиро радіємо, коли чуємо такі слова. Користуйтеся придбаним у нас бойлером із задоволенням!