Andrey Kasianov рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Фільтр для води, Замовлення №ЕКТ00006888

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Андрію! Дякуємо за замовлення і рекомендацію нашого магазину! Звертайтесь до нас ще.
Андрей рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Деталі до пластикового повітропровіда, Замовлення №ЕКТ00006028

Замовляв деталі до пластикового повітропровіда. Все вибране доставили Укрпоштою. Все добре, магазин рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Андрію! Нам приємно, що Ви лишились задоволені отриманим товаром і нашим обслуговуванням. Чекатимемо знов!
Женя Ружин рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: картридж зі вспіненого поліпропілена, Замовлення №109460

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Євгене! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Ми були раді співпраці, нехай придбаний у нас картридж зі вспіненого поліпропілена стане Вам у нагоді. Звертайтесь ще!
Саша Ашас рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: комплект змішувачів Imprese praga new, Замовлення №108843

Все добре
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Дякуємо, Олександре, що звернулись до наших експертів з приводу придбання комплекту змішувачів Imprese. Завжди раді відгукам, адже для нас це дуже цінно!
smkrivonos рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Свердловинний насос Wetron WVM60, Замовлення №107662

Ввічливий і приємний продавець надав консультацію, товар прийшов швидко, якісний, добре запакований. Магазин здійснював супровід до моменту отримання товару.Було дуже приємно.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Тішимось, що Ви нам довіряєте. Нехай придбаний свердловинний насос служить багато років.
zhenya08 рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Ключ Platinum Wasser для корпуса мембрани, Замовлення №107564

Все супер, як завжди. Дякую!
Відповідь представника «ВЕНКОН»
І Вам дякуємо. Раді бути корисними, стараємось щоб кожен Клієнт отримував саме те, що шукав!
Аліна. рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Formax DL, Замовлення №106269

Це найкращий магазин! Нам довелося зробити обмін у цьому магазині, але все пройшло без жодних проблем, усе швидко відправили у вказані терміни! Я дуже вдячна працівникам цього магазину! Дякую і дуже рекомендую цей магазин усім!
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Аліно! Нам дуже приємно, що Ви лишились задоволені обслуговуванням. Завжди працюємо якісно задля комфорту наших Клієнтів, будемо раді новим зверненням від Вас в подальшому.
Ігор Наконечний рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Витяжний вентилятор Awenta System+ Turbo KWT100-PTGB100M, Замовлення №106805

Хороший магазин, допомогли з вибором та швидко відправили. Рекомендую до співпраці
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Ігоре! Ми вдячні за Ваш відгук та рекомендацію. Співпраця з нами ефективна та безтурботна. Тож звертайтесь ще!
Alexey M рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Настільна плита Esperanza EKH002W, Замовлення №ЕІР00000778

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину з приводу придбання настільної плити у нас. Будемо раді новим зверненням.
Олег Браташов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Ecosoft CHV3ECO 1-2-3 покращений, Замовлення №106975

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Олеже! Тішимося, що Ви лишились задоволені від співпраці з нами, звертайтесь за потреби знову!