Elena1962 рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №РН - 1021/0015

Гарний магазин та ціни!
TetyanaKov рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Starlight (MPW43), Замовлення №1020/0012

Купувала в цьому магазині на подарунок дитині своїй за рекомендацією друзів! Дуже задоволена покупкою, все запаковане, телефон новий, працює все супер! Тепер і я буду рекомендувати цей магазин!
Fineapple рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (MQKW3), Замовлення №РН-1006/0023

Перший досвід з покупкою MacBook, дякую за кунсультацію, рекомендую магазин.
QazAlex рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН 1005/0013

Все супер, швидке обслуговування!
Юрій В рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №РН-1003/0020

Дякую за оперативність, як завжди все на вищому рівні, буду рекомендувати))
Anton sheva рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №РН-1001/0008

Брав планшет дитині на подарунок, дякую за оперативність, і хорошу знижку на чохол.
Bonda_Nat рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Silver (MQ9Q3), Замовлення №0919/0005

Купувала собі на подарунок в цьому магазині за рекомендацією друзів! Магазин дуже красивий! Дякую за знижки на скло та чохол) Телефоном дуже задоволена і працює все добре! Буду тепер вас рекомендувати!
Пуцко Александр рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №р-н 0926/0003

навушники оригінал. зручно що магазин відразу біля метро. ціна як на хотлайн. рекомендую
Bogdan77723 рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №РН-0921/0001

Не знав які навушники обрати - консультанти допомогли визначитись з вибором. Задоволений повністю своїми новими навушниками! Дякую!
Nikolaiy_55 рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Space Black (MQ0T3), Замовлення №0919/0008

Купував в цьому магазині! Зателефонував і менеджер сказав, що є в наявності! Телефон був новий і запакований! Працює все добре, буду рекомендувати!