RitaRita рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №РН-0108/0005

Дякую за сервіс, як завжди все найвищому рівні Рекомендую
Blazer2007 рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №РН-1231/011

Купував вперше, не підвели з термінами ( ніде вже не було цієї моделі ). Рекомендую!!
Юлия Шарай рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №РН005/0006

Рекомендую магазин, ціни та якість товару співпадають як заявлено на сайті, консультують по всім питанням. Товаром задоволені,брали на подарнок, упакування гарне, відразу видно що не підробка.
Vladik23 рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №РН-1228/0020

Замовляв доставку в магазині. Ввечері оплатив, на наступний день вже забрав на пошті. Навушники оригінальні, дякую!
IrunaDevis_ рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1225/0050

Вирішила собі оновити телефон старенький на новий! За рекомендацією друзів вирішила купити саме в цьому магазині! Не пожалкувала! Телефон був в наявності, новий і запакований! Обслуговуванням задоволена! Буду рекомендувати
Mari Gladysheva рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-1226/0039

Рекомендую магазин! Допомогли визначитись з моделлю, навушники оригінальні. Буду купувати тут й надалі
Денис_378 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №1218/0020

Купляв на подарунок в цьому магазини. Навушники оригінальні, працює все добре! Обслуговуванням задоволений! Рекомендую
BLACK RABBIT рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №PH-1212/0056

Стас Климчук рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення № РН 1129/0046

Купую вже не перший телефон, дуже задоволений покупкою
iStifler рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №Р-Н-1204/0027

Оновив собі навушники, дуже класні, просто ракета! Дякую менеджерам що допомогли і розказали про різницю в моделях. Класний магазин і приемні ціни на техніку!