Евгений Березниченко рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №PH-0210/0014

Магазин супер. Замовляю не перший раз
Дарья 93 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: AirPods Pro 2 with MagSafe Charging Case with Speaker (MQD83), Замовлення №PH-0209/0023

Купували на подарунок. Найкраща ціна. Дитина задоволена! Дякую!)
Влад Ковальчук рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №РН-0208/0006

Крутий магазин! Дуже швидко привезли моє замовлення, дякую за швидкість! Надалі буду звертатися тільки до Вас)
Надія_92 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №РН-0207/0001

Ввічливий персонал, гарна консультація та відношення загалом! Рекомендую друзям та знайомим
Аріша 12 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №PH-0206/0029

Хороший магазин,привітний персонал, з великим вибором додаткових аксесуарів , зробили хороші знижки, буду звертатись.
Николай Емельянов рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-0206/003

Наушниками задоволений! Рекомендую!
Богдана МВ рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №PH-0204/0005

Замовила планшет в цьому магазині, дуже сподобалось що на мою заявку відреагували швидко та якісно. Буду реомендувати.
Диана Transport Tiuk рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №PH-0201/0017

Обслуговування сподобалось, зручне розташування магазину ,привітний персонал. Навушники перевіряли-оригінал . Рекомендую)
AlekS_ рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №0123/0024

Купую в цьому магазині вже не перший рік! Як завжди все є в наявності! Дуже дякую менеджерам за знижки! Буду й далі вас рекомендувати
Ivanruban рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №РН-0119/0018

Всегда покупаю в этом магазине. Техника оригинальная, обслуживание отличное. Рекомендую!