Ціна збігалась із заявленою на hotline
Solee рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №РН-0722/0005

Вирішала змінити свої старенькі навушники на нові. Сподобалась ціна! Зателефонувала і менеджер повідомив, що є в наявності. Навушники оригінальні, не б/у, якісне звучання за попередню модель! Рекомендую цей магазин
Vilke _tt рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №РН-0715/0028

Дуже сподобався магазин! Приїхав купляти телефон за порадою знайомих! Телефоном задоволений, все працює супер! Ще повернуся!
4.66pm рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №РН - 0705/0032

Замовляв тут вже другий MacBook. Товар був в магазині в той же день, покупкою цілком задоволений, дякую за оперативність!)
Topi Top рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-0706/0034

Купував навушником собі тут в перше, дуже сподобалось що швидко зателефонували і підтвердили замовлення, у магазині допомогли налаштувати та розповіли про функції навушників, так як користуюсь AitPods в перше))) Дуже класний магазин та персонал! Дякую
Ірина рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 11 2024 Wi-Fi 128GB Purple (MUWF3), Замовлення №PH-0705/0034

Придбала iPad, персонал швидко відповів і проконсультував по всім питанням, покупкою задоволена, все сподобалось.
Nat2114 рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №PH-0703/0027

Навушники оригінальні, ціна і обслуговування на високому рівні. Рекомендую)
ValentinTin рекомендує цей магазин
30 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №РН-0627/0010

Купував уперше в цьому магазині. Дружину цікавив саме в цьому кольорі телефон. Робив замовлення на сайті, передзвонили одразу менеджера і сказали, що є в наявності, на магазині! Дружина телефоном задоволена, все ідеально працює! Буду вас рекомендувати
Phil_Phil рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №0621/0002

За порадою друзів придбав в цьому магазині телефон! Цікавила модель саме в цьому кольорі. Телефон був новий, запакований у пломбах! Рекомендую
DenzelUkr рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №РН-0609/0008

Телефон був новий, запакований. Рекомендую
Андрій Юнайтед рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №РН-0609/0010

Купував на подарунок, гарна ціна, новий власник задоволений!)