ivanivanartemenko0 рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Samsung Watch 4 Classic 42 mm Silver

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Хочу відмітить якість роботи магазину. Швидко організували доставку замовлення. Ціни доступні, відношення - доброзичливе. Дякую!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати оперативним якісним сервісом!
Marta Salvas рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: TWS Xiaomi AirDots 2

После покупки наушников, они не подошли, мы обратились в магазин. Менеджер принял заявку на обмен, о чем нас уведомили по телефону. В течении двух дней мы получили новые наушники. Спасибо Вам за помощь и понимание. Очень довольна. Рекомендую
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Здравствуйте, Марта! Спасибо за Вашу обратную связь и рекомендацию. Мы всегда стараемся идти навстречу нашим клиентам и строго соблюдаем Закон Украины "О правах потребителей", в том числе относительно возможности вернуть/обменять товар в течении 14-и дней со дня приобретения при сохранении товарного вида.
GENNADIY ZHILOV рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi 11T Pro 12/256GB Moonlight White

Я уже не первый раз заказываю телефоны в данном магазине, у них большой ассортимент и очень хорошие цены, а самое главное, что доставка в срок. В этот раз заказал смартфонXiaomi 11T Pro, и он пришел за 3 дня. Телефон полностью соответствует описанию, все функции работают отлично
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Здравствуйте, Геннадий! Нам очень приятно, что мы подтверждаем уровень сервиса обслуживания при каждой покупке и ценим мнение каждого нашего клиента. Спасибо за покупку и отзыв!
Kirill VA рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Мышь Xiaomi MiiiW MWPM01

На сайте всё понятно, быстро и без проблем оформили заказ. Отправка в срок, на следующий день после оформления. Всё работает хорошо. Цена со скидкой порадовала, дешевле чем в других магазинах. Спасибо за оперативную работу, рад что обратился именно к вам
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та швидким сервісом!
Roman рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 5G 6/128GB Chalk White (EU), Замовлення №00000004475

Телефон приїхав у заводському пакуванні з пломбами. Але через деякий час користування виявилося що широтно-імпульсна модуляція OLED дисплею при низькій яскравості особисто в мене викликає погіршення самопочуття (виявляється є люди чутливі до такого, проблеми для таких викликають навіть OLED айфони). Проте після відправки телефону назад кошти були повернуті без проблем. Висновок: однозначно рекомендую даний магазин, сервіс на висоті!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Роман! Дякуємо Вам за рекомендацію нашого магазину! Клієнтоорієнтованість для нас принципова, ми завжди намагаємось працювати так, щоб наші клієнти залишалися задоволеними в будь-яких ситуаціях :) Будемо раді в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів!
Roman Y не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 серпня 2022

Купив: Толокар Bambi M 4074L, Замовлення №32621

Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Роман! Ще раз, як і в телефонній розмові приносимо вибачення за ситуацію, що склалася та сподіваємось, що виправдаємо Ваші очікування від якості як товару, так і обслуговування наступного разу, а ви зможете розраховувати на додаткову знижку від нашого магазину. Дана ситуація є виключенням з правил. Дякуємо за розуміння.
talk to tolk рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 8 Pro 12/256GB Onyx Black

Повністю задоволений даним магазином. Приємний консультант, швидка відправка товару, сам товар, все на високому рівні. Можу рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю. позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину! Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним сервісом!
Максим Чирков рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Graphite Gray

Все сподобалося. Швидкість відповіді менеджерів, відправка в той же день. Наступного дня, телефон вже тримав в руках. Дякую та рекомендую.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Максим! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Максимальна оперативність для нас - це принциповий момент :) Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним швидким сервісом!
Elina L. рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 512GB Pink (MLKD3), Замовлення №32260

Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Вітаємо, Еліна! Зі свого боку ми дякуємо Вам за купівлю, приємні слова на нашу адресу та рекомендацію. Оперативність для нас дуже важлива - наші клієнти не повинні очікувати. Стосовно затримки з відповіддю у вайбері - ми вже взяли до уваги, цей момент буде покращений. Також, будемо дуже раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним сервісом!
Ruslan рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A32 4/128GB Blue (SM-A325FZBG), Замовлення №31463

Все пройшло чудово! Відправили в день оплати! Окреме дякую за заводську упаковку з пломбами-наклейками про яку просив, так як телефон брав на подарунок! Рекомендую!!!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Руслан! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Максимальна оперативність для нас принципова. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним сервісом!