Юлия Куприкова рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №36340

Купували станцію EcoFlow RIVER 2 Pro. Довго обирала магазин для купівлі, станція недешева, не хотілося купити не оригінал ще й з проблемами. Все чітко, товар був у наявності, забрали самовивозом наступного дня, ціна приємна. Дома вже виявилося, що станція із браком, не працює вихід USB-C, то хлопці обміняли на нову без проблем. за що величезна подяка. Офіційна гарантія 60 місяців від виробника, уважне ставлення до клієнта, сервіс дуже порадував! Рекомендую цей магазин!
Самойлов Ян рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Honor 70 5G 8/128GB Midnight Black EU, Замовлення №4550

Взял на замену , пока все очень нравится. Спасибо магазину!
Мироненко Таня рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Детский бассейн Bestway 53071, Замовлення №3687

Хороша якість басейну, за розмірами так само супер. Гарна підставка під басейн + сходи. Доставка швидка, замовлення через пів години затвердили.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Тетяна! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним оперативним сервісом!
Boris_F рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm Black Titanium (SM-R920NZKA), Замовлення №20450736306022

Дуже вдячний, задоволений покупкою, все швидко.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Борис! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Нехай смарт-годинник служить довго та приносить тільки позитивні емоції!
Таращук Валерій рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №3096

Все прошло замечательно, быстро связались, быстро отправили заказ. Когда возникли дополнительные вопросы, продавец быстро ответил. Так что рекомендую магазин к сотрудничеству.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Валерій! Дякуємо Вам за купівлю та рекомендацію. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів!!
Шевич Г рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 11T Pro 8/256GB Celestial Blue, Замовлення №2747

Связались быстро, доставили мгновенно, работа и цена на высшем уровне!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Для нас дуже важлива думка наших клієнтів стосовно нашого сервісу. До зустрічі в Skymarket.ua! :)
ФеРоманович рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57-53QL (NX.K3KEX.009), Замовлення №2987

Все супер, спасибі, все швидко, син залишився задоволений ноутбуком
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним оперативним сервісом! З повагою, колектив Skymarket.ua
Clavik Keronovv рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Смартфон CAT S62 Pro black, Замовлення №35490

Спасибо магазину за качественный товар, рекомендую.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за купівлю та рекомендацію!
DiDimon рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook OLED R1505ZA (R1505ZA-L1179), Замовлення №35357

Ноут просто супер за такую цену, я доволен купил для работы все устраивает, хочу по благодарить магазин за сервис !
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволеними. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним оперативним сервісом!
Валерій Шев рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №19159

Подобається телефон. Швидкий. Камера непогана. Звук гарний. Спасибі магазину за роботу.