Обутков Тарас рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Galaxy Buds Pro White (SM-R190NZWACIS), Замовлення №4487

Дякую менеджеру за професійність, підібрали те що було необхідним. Ви - супер!
Дадак Олег рекомендує цей магазин
15 лютого 2024 На модерації

Купив: Планшет RT7 12/256GB Blue, Замовлення №4227

Магазин рекомендую. Як завжди все виконали професійно, в зазначений термін.
Рощин Александр рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Poco C40 4/64GB Power Black, Замовлення №4586

Відмінний магазин, відправили швидко, як і просив, телефон прийшов запечатаним із пломбами.
Куренной Максим рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон S75 6/128GB Black, Замовлення №4467

Зручно замовляти, оперативно відправили і товар був наявний тільки в цьому магазину. Покупкою задоволений, дякую!
Субботина Елена рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон 90 12/512GB Black, Замовлення №4493

На замовлення відреагували швидко. Персонал ввічливий. Наявність товару і його ціна відповідають заявленим даним. Телефон доставили вчасно, як і було домовлено. Роботою магазину задоволені, рекомендуємо.
kopyl sergei рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Venu 2 Slate Stainless Steel Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02430-11/01), Замовлення №4744

В магазині надали гідну консультацію. Ціна на цей годинник адекватна без скаженої накрутки. Замовлення відправили в день замовлення. Все оперативно. Годинником дуже задоволений, жодної проблеми не виникало. Дуже радий і рекомендую магазин!
Паршутин Дима рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Миша MWMM01 Mouse Mute Wireless Black, Замовлення №9170

Замовлення і доставка були виконанні в обговоренні терміни, ціна дуже класна у порівнянні з іншими магазинами. Мишка класна та якісна, син у захваті. Думаю і собі таку купити. Все супер, рекомендую продавця!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Дмитро! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Бутина Светлана рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ляльковий будиночок My Lovely Villa (6981), Замовлення №9172

Всім раджу цей прекрасний магазин! Добре проконсультували, все швидко без зайвих слів. Дуже задоволена покупкою!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Світлана! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Шишова Елена рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Poco M5s 6/128GB Blue, Замовлення №7647

Сайт простий, із замовленням проблем не виникало. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, менеджер привітний і чуйний, з комунікацією все чудово))
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Олена! Щиро дякуємо Вам за купівлю! Приємно, що Ви залишилися задоволеними нашим сервісом :)
СеменоваВита рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10T 5G 8/128GB Moonstone Black (EU), Замовлення №00000007273

Купувала телефон у цьому магазині, дуже сподобався! Ціна відмінна, телефон працює швидше ніж мій старий. Задоволена обслуговуванням) Тепер це мій улюблений магазин!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Віта! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Нехай смартфон слугує Вам довго та приносить тільки позитивні емоції?