Колiснiченко ОС рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №00000005643

Вирішив перейти на новий телефон, потрібну модель знайшов у цьому магазині. Консультанти враховують усі побажання, пояснюють та роз'яснюють все ясно! Відправлення та доставка пройшла без проблем, все отримав. Техніка нова, все відмінно працює! Красно дякую!
Рафаэль Киор рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Cream (SM-S911BZED), Замовлення №00000005587

Завжди привітні та націлені на продаж консультанти! Обслуговування також на найвищому рівні. Відразу видно, що працюють професіонали своєї справи, тому можна довіряти порадам, які вони надають!
HellADa рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG), Замовлення №5224

Обутков Тарас рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Pro White (SM-R190NZWACIS), Замовлення №4487

Дякую менеджеру за професійність, підібрали те що було необхідним. Ви - супер!
Рощин Александр рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco C40 4/64GB Power Black, Замовлення №4586

Відмінний магазин, відправили швидко, як і просив, телефон прийшов запечатаним із пломбами.
Куренной Максим рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон CAT S75 6/128GB Black, Замовлення №4467

Зручно замовляти, оперативно відправили і товар був наявний тільки в цьому магазину. Покупкою задоволений, дякую!
Субботина Елена рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Honor 90 12/512GB Black, Замовлення №4493

На замовлення відреагували швидко. Персонал ввічливий. Наявність товару і його ціна відповідають заявленим даним. Телефон доставили вчасно, як і було домовлено. Роботою магазину задоволені, рекомендуємо.
kopyl sergei рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 2 Slate Stainless Steel Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02430-11/01), Замовлення №4744

В магазині надали гідну консультацію. Ціна на цей годинник адекватна без скаженої накрутки. Замовлення відправили в день замовлення. Все оперативно. Годинником дуже задоволений, жодної проблеми не виникало. Дуже радий і рекомендую магазин!
Паршутин Дима рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Миша MIIIW MWMM01 Mouse Mute Wireless Black, Замовлення №9170

Замовлення і доставка були виконанні в обговоренні терміни, ціна дуже класна у порівнянні з іншими магазинами. Мишка класна та якісна, син у захваті. Думаю і собі таку купити. Все супер, рекомендую продавця!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Дмитро! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Бутина Светлана рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ляльковий будиночок Bambi My Lovely Villa (6981), Замовлення №9172

Всім раджу цей прекрасний магазин! Добре проконсультували, все швидко без зайвих слів. Дуже задоволена покупкою!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Світлана! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!