Мартів А рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A22 5G SM-A226B 4/64GB White, Замовлення №0757

Залишив заявку на сайті Samsung Galaxy A22. Одразу передзвонили, уточнили назву, ціну, терміни поставки. Під час відправлення знову передзвонили. Отримав вчасно, претензій немає, ціна відповідає прайсу. Загалом усім задоволений, магазин рекомендую.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Чеховская Таня рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG), Замовлення №1036

Просто топовий смартфон,я від нього просто під враженням. Дякую вам за оперативність. Вже майже місяць з телефоном,жодної проблеми.Сподіваюсь так буде і надалі
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Тетяна! Дякуємо Вам за купівлю та рекомендацію! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволеними. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним оперативним сервісом!
телефон оригінальний? не перевіряли?
25 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Олексій! В інтернет-магазині Skymarket.ua представлена тільки нова оригінальна продукція. Копіями та товарами, що були у використанні не займаємося в принципі.
26 квітня 2023 Відповісти
Aleksei Togobitskyi відповів на коментар GVT
дякую за відповідь
1 травня 2023 Відповісти
Анна Кузьменко рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Xcover 6 Pro SM-G736B 6/128GB Black, Замовлення №917

Мені сподобалася велика кількість акцій та знижок, які пропонує цей магазин
Представник магазину «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Анна! Дякуємо за купівлю та Ваш відгук!
26 квітня 2023 Відповісти
Alenka Stoeva рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: caterpillar st53 dual black, Замовлення №0818

Телефон просто вау, давно придивлялася, до нього. Ніде в Україні не змогла знайти саме цю модель в наявності, крім вас. За що вам щиро дякую. Ще в жодної людини саме такий як у мене телефон не бачила, почуваюся крутою))
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Олена! Щиро дякуємо за купівлю ексклюзивного смартфону та Ваш позитивний відгук!
Андрій рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab Active 3 4/64GB Wi-Fi Black (SM-T570NZKA), Замовлення №3

Купував у цьому магазині 2 планшета Самсунг. Шукав у багатьох магазинах, але найкращий стан, ще й за приємну ціну я знайшов у магазині SKYMARKET
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Андрій! Дякуємо Вам за купівлю та рекомендацію нашого магазину. Нам дуже приємно, що і ми, і товар виправдав Ваші сподівання. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним оперативним сервісом!
Фещенко Костя рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Тестер води Xiaomi Mi TDS Pen PEA4000CN, Замовлення №0210

Придбав тестер води від Xiaomi. Магазин швидко зв’язався зі мною, відправили поштою наступного дня. Чудова робота! Покупкою задоволений і всім рекомендую.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Иванов Данил рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128GB Onyx Gray, Замовлення №0190

Вирішився на першу серйозну покупку в цьому році - смартфон від Xiaomi. В магазині отримав всю інформацію, що мене цікавила, про відмінності між моделями. Зупинився на моделі 10 Pro 8/128. Декілька днів користуюся з великим задоволенням, впевнений, що прослужить довго. Магазину велика вдячність за сервіс та наявність товару.
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Данило! Щиро дякуємо Вам за купівлю та рекомендацію нашого магазину!
Viacheslav W не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 грудня 2022

Хотів купити: Карта пам'яті Kingston 64 GB microSDXC Class 10 UHS-I Canvas Select Plus + SD Adapter SDCS2/64GB, Зовнішній акумулятор (павербанк) Energizer 10000 mAh Li-pol TYPE-C Black (UE10054BK)

Не вдалося зробити замовлення через технічні проблеми функціоналу корзини. В українській локалізації не працюють віджети вибору міста і відділення нової пошти, а також скрипти лаються на наявність апострофів в назвах товарів, бо насправді то не апострофи, а одинарні лапки, що створює критичні проблеми в синтаксисі скриптів. Довелося змінити мову на русняву, але і там чекав неприємний сюрприз - бекенд просто при оформленні замовлення видає код 500 без жодної інформативної помилки
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, В'ячеслав! Дякуємо Вам за розгорнутий технічний аналіз. Вказані помилки були нами виправлені, а саме відновлено ключ API Нової пошти, що тимчасово злетів, виправлена проблема з апострофами, що не була критичною на сторінках товарів, але у кошику при оформленні замовлення створювала серйозні помилки (саме у товарі з Вашого замовлення - карті пам'яті). Ваш відгук важливий і дуже корисний для нас, ми використаємо його для того, щоб стати краще в технічному плані. Зі своєї боку хотіли б відмітити, звісно, на наш суб`єктивний погляд, принципово важливі для онлайн-торгівлі сильні сторони, які Ви не змогли оцінити через те, що зупинилися на етапі оформлення, а саме: оперативний сервіс - відправка або самовивіз товару у день замовлення (працюємо зі своїми товарними запасами, а не як переважна більшість інтернет-магазинів з прив'язкою до прайс-листів постачальників і відповідними затримками та проблемами з достовірністю наданої інформації на сайті); актуальна інформація стосовно наявності та вартості товару (оновлення на нашому сайті майже в режимі онлайн з CRM, на Хотлайні мінімально можливий інтервал раз на годину); конкуретні, а по переважній більшості основних галузевих товарів, є одними з найнижчих цін на ринку; лояльність при вирішенні спірних ситуацій, безпроблемне повернення нового товару, що не підійшов, оперативне реагування та відкритість. Звичайно, нам є над чим працювати та вдосконалюватися, що ми і намаємось робити щодня дружнім колективом! :)
Евгений Терехов рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2022

Купив: Павербанк, Замовлення №33663

Зробив замовлення, оплатив, вислали не на те відділення, одразу їм написав, день перевіряли, потім сказали що помилились, і зробили за мій рахунок переадресацію. Після запитання чому я оплачую, сказали що оплатять і зникли((( з 23 числа чекаю на замовлення 29.11 Отримав посилку, але не те що замовляв. Квест продовжується. 30.11 проблему вирішили, привезли потрібний павербанк додому та обміняли. Незважаючи на початкові проблеми, все виправили на 5 балів.
Отримав посилку, але не те що замовляв. Квест продовжується.
29 листопада 2022 Відповісти
Владислав рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: Samsung Galaxy Watch 4 44mm Green (SM-R870), Замовлення №6056

Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Владислав! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним сервісом!