ARCH-D-i-m-ON рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Планшет Tab P11 Pro (2nd Gen) 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZAB80005CN), Замовлення №Не пам'ятаю

Приємно здивований менеджером, адекватний приємний чоловік. Повністю клієнтоорієнтований! Обробили замовлення швидко і супер оперативно! О 12 замовив і вже от 20 отримав замовлення у вказаному відділенні НП (Київ-Київ)! Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня.
BreslP рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Watch GT 4 46mm Black (55020BGS), Замовлення №1225138

Робив замовлення смарт годинника huawei gt4. Товар новий, все в заводському пакуванні. Відправили в той же день, хоч і замовлення було зроблено о 16 годині. Приємні менеджери. Рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь. Гарного дня.
Кирило рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Ноутбук AORUS 5 SE4 (SE4-73US213SH), Замовлення №10007696

Зв'язалися швидко, товар відправили на наступний робочий день. Все прийшло як треба, ще й перехідник поклали.
Василь Стадник рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Монітор-планшет Kamvas Pro 16 (GT156), Замовлення №10007712

Дуже задоволений сервісом. Ввічливо, швидко, приємно було мати справу. Буду і надалі користуватися послугами даного магазину.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!
Андрій Миколайович рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Портативні колонки Tufton Black and Brass (1005924), Замовлення №1005924

Купував спочатку колонку Marshall. Дуже вдячний магазину за оперативність і якісний товар. Тепер черга за навушниками! Дуже радію, що відкрив для себе цей інтернет-магазин, де сервіс для клієнта на першому місці!!! Всім би так. Супер!!! Щиро дякуємо
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь!
hero hiro рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Миша G Pro X Superlight Wireless Magenta (910-005956), Замовлення №10007555

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую магазин, доставлено в обіцяні сроки, браку нема, гарантійний талон надають, усе чудово! *Була проблемка з тим що не було в наявності того кольору який я хотів але мені зателефонували для уточнення чи хочу я інший колір чи ні, я погодився, нема ніяких проблем
Руслан Касимов рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate Exos 7Е10 8 ТВ (ST800NM017B), Замовлення №СФ-0001219

Покупкою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за співпрацю. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!
3da4ya рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/64GB Wi-Fi Grey (ZAAM0078), Замовлення №#10007333

Покупкою дуже задоволений (ціна - якість), консультація і обслуговування теж ТОП....дякую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!
раиса коханец рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Смарт-годинник GTR 3 Moonlight Grey, Замовлення №00000000509

Дуже задоволена магазином, менеджер допоміг з вибором, з розміром, товар на слідуючий день був вже на видачі, хоч замовляла ввечері ( приблизно о 17 00), гарантія, чек все було з товаром. Магазином дуже задоволена, рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що робота нашого менеджера сподобалась. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня.
Marie Fotokadr рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Графічний планшет HLIION HP640P, Замовлення №879878

Добрий магазин. Я знайшла через хотлайн, в них низька ціна та є самовивіз на Соломянці біля апеляційного суду. Гарний офіс на другому поверсі, затишний і сервіс-менеджер жіночка дуже сподобалась, відповідальна та уважна людина. Дуже все оперативно. Коротше задоволена я, вдячна за графічний планшет, все працює, є чек, все добре. Бажаю успіху та розвітку, залишаю магазин у закладках
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота приносить задоволення. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня!