Edgar Marsik не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Планшет Tab 18 12/256GB Turquoise Green

На сайті одна ціна, потім починають розказувати, що ціна через колір міняється
Олексій не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 8/128GB Star Blue, Замовлення №111408

Замовив післяплатою. При огляді було помічено наступне: 1. нема гарантії 2. нема фіскального чеку. Чек Нової Пошти - це добре, але не є доказом купівлі саме в цьому магазині Результат: відмова від отримання.
На прохання повернути суму часткової передоплати не реагують.
23 лютого 2024 Відповісти
Aleksandr Ego не рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №111264

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Никому не рекомендую. Прислали китайський вариант, без чека и гарантії, одна из пломб была вскрыта. Предложили отправить им товар обратно без документов, на что я отказался, и правильно сделал. Пообещали выслать весь пакет документов и прислали чек не на мою покупку. На телефонные звонки не реагируют. Худшее отношение к обязанностям продавца которые я видел за много лет...
Sasha рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Зарядна станція RIVER 2 Max, Замовлення №110942

Брали хлопцям зарядну станцію, гарна ціна на такий девайс, все нове, працює справно в тяжких умовах.
Ageispolis рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Смартфон Blade A71 3/64GB Blue, Замовлення №110772

Задоволений ))
Дядько Іван рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон Ace 2 16/512GB Glacier Blue, Замовлення №110705

Купив у россрочку смартфон, зручно було в додатку приват24 просто підтвердити покупку.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Іван, дякуємо що обрали цей сервіс для оформлення замовлення.
Катерина Ващук рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Galaxy Buds2 Pro Bora Purple (SM-R510NLVA), Замовлення №110751

Довго шукала по магазинам цей колір по адекватній ціні, тут знайшла, кур'єр привіз на роботу в той же день, протестувала на місці, дуже чемний хлопець, розповів про все, бо в нього попередня модель бадс, залишилась задоволена від покупки і взаємодії з цим магазином.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Катерина, стараємось, дуже приємно за відгук про нашу роботу.
Synkro рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Веб-камера C922 Pro Stream (960-001088, 960-001087), Замовлення №110756

Нічого не розумію в вебкамерах, але тут підібрли те що мені треба, для стрімів саме те. Дякую за допомогу, окрема подяка менеджеру Павлу.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Павла відзначили, дуже старанний хлопець, дякуємо за відгук!
Onuka рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 6/128GB Glacier Blue, Замовлення №110450

Не могла вирішити де купувати, вибрала по назві магазину))))) реально все окей)))
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Вдячні за довіру і зворотній зв'язок!
MissMoon рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: miband 8, Замовлення №110688

відправили на поштомат через 2 години після. отримала ввечері, коробка запак, все ок.
Дякуємо за відгук!