Тарас Ткачук рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Душова система прихованого монтажу KLUDI BOZZ (386300576), Замовлення №35196

Aleksander Bredikhin не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Змішувач для кухні з висувним виливом Lidz (NKS) 12 32 015FL-8 нікель (LIDZNKS1232015FL8), Замовлення №31159

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Анатолій рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Раковина JIKA Lyra 65 см, Замовлення №30974

Швидко, надійно, все на +5! Найкращі рекомендації!
Таня ТТА рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Кухонна мийка Franke 114.0380.983, Замовлення №29878

Потрібний товар був в наявності, шукала певний колір і знайшла саме у ЛюксАква, відправили швидко, все влаштовує, рекоменую
Olena.I рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Душовий гарнітур Grohe New Tempesta 100 (27926001) та змішувач для вани Grohe QuickFix Start Edge (2, Замовлення №29548

Купую в цьому магазині вдруге. Подобається обслуговування, швидка доставка. Якщо під товаром вказана безкоштовна доставка - це відповідає дійсності. Товар якісний, заводське пакування. Рекомендую!
Андрей С. рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Шлангове під\'єднання hansgrohe Fixfit e, Замовлення №26741

Olegded рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Змішувач для ванни Hansgrohe Vernis Blend 71440000, Замовлення №yiOK-1iEPBs

Не перший раз купую саме у Люксаква, просто цього разу через брак часу вирішили змішувач замовити з доставкою. Хоча тепер я точно знаю, що і доставка у них працює відмінно.
Rejh рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: GROHE Blue Фільтр із активованого вугілля (40547001)

Те, що щукав, знайшов, оформив, купив. Фільтр із активованого вугілля - оригінальний GROHE. Відправка в день оформлення покупки, доставка до відділення.
Dima Syrbul рекомендує цей магазин
25 листопада 2022

Купив: Унитаз-компакт Roca Debba A34D99P000, Замовлення №mn9yXuVjK4I

І чому тільки зараз мені дали рекомендацію на цей магазин. Вперше, купуючи сантехніку, я не мав ніяких проблем ні з відправкою. ні з доставкою, ні з самим товаром. ЛюксАква, ви просто молодці! Буду тепер вашим постійним клієнтом.
Олег рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Клавиша смыва GROHE Skate Cosmopolitan 38732000

Хочу відмітити: - швидкість відправки, - ввічливість продавця, - правдивість поданої інформації на сайті, - якість товару.