Ціна збігалась із заявленою на hotline
Irina Ukraine рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Стінки для душових кабін Radaway Idea KDD 387060-01-01L+387060-01-01R, Замовлення №37151

Хороший магазин. Адекватна ціна і дуже швидка безкоштовна доставка. Рекомендую
Андрей Колос рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: душова кабіна, Замовлення №37063

Мав не дуже хороші моменти з магазином, але робота старших менеджерів максимально виправило ситуацію. Дякую що намагаєтесь бути кращими і дослухаєтесь до кліентів.
Роман Заморий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 червня 2024

Хотів купити: Рідкий засіб для прибирання Ravak Средства по уходу за сантехникой CLEANER 500 мл X01101

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Намагався вперше купити товар в даному інтернет-магазині, разом з тим зі слів менеджера даний товар можна купити лише по 100 відсотковій оплаті. Хоча було замовлено 3 одиниці товару на суму більше ніж 1000 грн., при мінімальній сумі замовлення 500 грн. Заманюючи низькою ціною вводять в оману покупців некоректною інформацією на сайті. Не рекомендую даного продавця.
Доброго дня. Дякую менеджерам магазину за миттєву реакцію на відгук. Проблему вирішено. Наступного разу буду купляти товар у даного продавця.
1 липня 2024 Відповісти
Євгеній рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Змішувач для раковини GROHE QuickFix Start 24204002, Замовлення №36727

Купую в цьому магазині вдруге. Перше замовлення було на мийку Grohe, вдруге замовив змішувач. В другому замовленні продавець випадково відправив не моє замовлення (також змішувач,який коштував дорожче мого). У вайбері повідомив про помилку. На слідуючий день я вже отримав своє замовлення,а інший кран відправив продавцеві. Рекомендую продавця, який цінує клієнта!
Тарас Ткачук рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Душова система прихованого монтажу KLUDI BOZZ (386300576), Замовлення №35196

Aleksander Bredikhin не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Змішувач для кухні з висувним виливом Lidz (NKS) 12 32 015FL-8 нікель (LIDZNKS1232015FL8), Замовлення №31159

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Анатолій рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Раковина JIKA Lyra 65 см, Замовлення №30974

Швидко, надійно, все на +5! Найкращі рекомендації!
Таня ТТА рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Кухонна мийка Franke 114.0380.983, Замовлення №29878

Потрібний товар був в наявності, шукала певний колір і знайшла саме у ЛюксАква, відправили швидко, все влаштовує, рекоменую
Olena.I рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Душовий гарнітур Grohe New Tempesta 100 (27926001) та змішувач для вани Grohe QuickFix Start Edge (2, Замовлення №29548

Купую в цьому магазині вдруге. Подобається обслуговування, швидка доставка. Якщо під товаром вказана безкоштовна доставка - це відповідає дійсності. Товар якісний, заводське пакування. Рекомендую!
Андрей С. рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Шлангове під\'єднання hansgrohe Fixfit e, Замовлення №26741

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка